פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מזרנים

מזרנים

ג'וני בן נעים
פורסם: 19/07/09 12:59

מאמר זה שייך לקטגוריית מזרנים

 

מזרנים הם למעשה המיטות עליהן אנו ישנים כרבע מהזמן בו אנו חיים. בכלל. ולכן יש למזרנים שלנו חשיבות כל כך עליונה כשאנו מדברים על בריאות הגב שלנו ועל איכות החיים שלנו באופן כללי. למעשה, המזרנים הטובים הם אלו שידעו לשלוח אותנו לעבודה בלי שרירים תפוסים ועם שינה שבאמת טענה אותנו וכמובן בלי שום כאבי גב. ועל כן התחום של עולם המזרנים הוא עולם בפני עצמו וזאת על אף שלא מדובר ברהיט שלמראה שלו יש הרבה חשיבות אם בכלל, שהרי את המזרנים אין איש רואה, שכן לרוב אלו ימצאו בחדרי השינה הפרטיים שלנו, ואם כבר רואים את המזרנים שלנו אזי שרואים אותם כשהם מכוסים באשר הם מכוסים.
 
אז מדוע זה עולם המזרנים הוא עולם כל כך גדול של דגמי מזרנים שונים וטכנולוגיות מזרנים שונות וחומרים שונים מהם עשויים המזרנים שלנו. זאת כמובן שאלה שחשוב לתת עליה את הדעת ושהתשובה עליה היא מאוד פשוטה. חשוב לתת על שאלה זו את הדעת שכן אם ניתן עליה את הדעת ונבין את כל המרכיבים החשובים שהופכים מזרנים למזרנים טובים אזי שנלמד טוב יותר כיצד לבחון ולבחור את המזרנים המתאימים ביותר עבורנו. ומן הצד השני זו שאלה מאוד פשוטה שכן התשובה שלה היא מאוד פשוטה. המזרנים הם כאלו תחום גדול משום שלמזרנים יש השפעה קריטית על החיים שלנו, הן מהצד הבריאותי והן מצד איכות החיים.
 
מזרנים טובים הם מזרנים שמאפשרים לגוף שלנו לשכב עליהם למשך שעות השינה הממושכות ובצורה הטבעית ביותר לגוף שלנו. כלומר, לאפשר לגוף שלנו להיות בתנוחה הטובה ביותר עבורו ועבור עמוד השדרה שלנו כל עת בה אנו ישנים, שכן אם לא כך היא, היינו שלא נוח לגוף שלנו להיות נתמך על ידי המזרנים שלנו, אזי שנתעורר עם כתפיים וירכיים מתוחים, שרירים תפוסים, כאבי ידיים וכאבי גב ובעיקר נרגיש שכלל לא השפקנו לישון את השינה הראויה ואנו נרגיש כאילו חסרה לנו עוד שעת שינה. אנו נתעורר כך ובמשך היום פשוט לא נהיה נינוחים. לא נהיה נינוחים להתרכז במוטל עלינו ונהיה מתוחים יותר ועצבניים יותר וכמובן עייפים. וכל זאת בעצם בגלל שאנו לא ישנים על המזרנים הנכונים לגנו. הנכונים לגוף שלנו. ובאמת אפשר לראות אצל אנשים שלא ישנים טוב שבתקופות שהם לא ישנים טוב הם פחות יצרניים ופחות נעימים לסביבה. כלומר, איכות החיים ממש מושפעת מאיכות המזרנים עליהם אנו ישנים. על כן חשוב מאוד להבין את המשמעות של החומר שממנו עשוי המזרנים שלנו, את המשמעות של האם לבחור מזרנים עם קפיצים או לבחור מזרנים בלי קפיצים. כל אלו הם שאלות מאוד חשובות שכולנו חייבים לתת עליהן את הדעת כשאנו עומדים לרכוש מזרנים חדשים. 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009