פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי ילדים

חדרי ילדים

ג'וני בן נעים
פורסם: 20/07/09 11:47

מאמר זה שייך לקטגוריית חדר ילדים

 

חדרי ילדים שלנו הם החדרים בהם אנו רוצים ליצור את הסביבה הטובה ביותר עבור ילדינו. הסביבה הטובה ביותר עבור ילדינו היא סביבת חדרי ילדים מעוצבים ובטוחים. בטוחים כיוון שבחדרי ילדים הילדים היקרים שלנו משחקים לבד או עם חבריהם, וברוב הזמן לא תחת השגחת עיננו הבוגרות והדואגות, וחשוב מאוד שרמת בטיחות חדרי ילדים תהיה כזו שתהיה ראויה למשחק בטוח של הילדים שלנו ושל האורחים שלהם. ילדים כידוע, אוהבים לשחק על שטיח חדרי ילדים וכמובן להכניס לא מעט דברים לפה וכמובן לשלוח ידיים לכל שקע חשמלי וכמובן להשתולל בחדר ועל כן, חשוב מאוד שניצור עבורם סביבה בטוחה לבל אלו יפגעו.
 
אז באמת חדרי ילדים צריכים להיות גם מעוצבים וגם בטוחים. בנושא הבטיחות של חדרי ילדים הדבר מאוד פשוט. אנו כמובן נרצה לרהט את החדר ילדים ברהיטים שאינם עשויים מכל מיני חומרים שעלולים להזיק. כמובן שנקפיד לבדוק את אלו רהיטי חדרי ילדים בעיקר כמו שטיחים ובעיקר אלו שהילדים שלנו עלולים להיות מסוגלים להכניס לפה. כמו כן, שקעי חשמל בסביבת חדרי ילדים צריכים להיות כאלו שהילדים שלנו לא יוכלו להכניס אליהם שום דבר ולהתחשמל חלילה, ועל כן אנו נדאג לסתום את השקעים חשמל במעין מכסה שכזה שאפשר לרכוש היום בכל חנויות הרהיטים לילדים שאלו ודאי, מחזיקות כל מיני פתרונות שמתאימים לבטיחות בחדרי ילדים. כך גם בנוגע לכל מיני רהיטים מחודדי קצה, את אלו יש לעגל בריפוד כלשהו בשביל להוסיף עוד בטיחות בחדרי ילדים שלנו ודואגים שהילדים לא יפצעו בראשם כשהם משתוללים מבלי משים בחדרי ילדים הם והאורחים שלהם. כמובן שחשוב מאוד שנקפיד על כל אלו גם כשאנו שולחים את הילדים שלנו להתארח אצל החברים שלהם. חשוב שנשאל האם הסביבה בה אלו הולכים לשחק היא סביבה בטוחה או שמא סביבה בה הם עלולים להיפצע, שכן ידוע שילדים לרוב נפצעים דווקא בסביבת הבית בחדרי ילדים שלהם.
 
ומן הצד השני של בטיחות חדרי ילדים, עיצוב חדרי ילדים. עיצוב חדרי ילדים זהו דווקא נושא שברוב המקרים אנו נמצא עצמנו מבצעים אותו בחדווה וברינה. שכן לעצב חדרי ילדים היא משימה קלה יחסית ומאוד מהנה. ובעיקר, כדאי מאוד לנצל את עניין עיצוב חדרי ילדים להתקרבות ולחיבור עם הילדים שלנו. כלומר, כמובן שאנו כבר יודעים בראש כיצד אנו רוצים להשית ואיזה עיצוב חדרי ילדים אנו רוצים להשית, אבל חשוב שנזכור שבסופו של דבר מי שיהנה מחדרי ילדים הם הילדים ולכן כדאי מאוד שהם יהיו מאוד מעורבים במשימת עיצוב חדרי ילדים. כדאי מאוד לשאול אותם מה הם חושבים בנוגע לעיצוב ובנוגע לנושא שלפיו נעצב את חדרי ילדים. חשוב מאוד שאלו יהיו מעורבים בבחירת הצבעים ואפשר לתת להם גם לחשוב על ציור או על משהו לתלות על תקרת חדרי ילדים שלהם. 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009