פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
נגריות

נגריות הולכות ונעלמות לנו מן העין וחבל שכך.

ג'וני בן נעים
פורסם: 22/07/09 16:53

מאמר זה שייך לקטגוריית נגריות

 

נגריות הן אותם בתי עסק שבעצם משרתים אותנו מאז ומתמיד ימות העולם ואילו בשנים האחרונות אנו יכולים לראות כיצד זה נגריות נדחקות אט אט לפינה וזאת לטובת הרשתות השונות שמוכרות רהיטים וחברות רהיטים שונות וחברות מטבחים ובעצם כל התארגנות תעשייתית גדולה שכמו מייתרת את עבודתן של הנגריות.
ואבאמת אם אין אנו מדברים על נגריות יחודייות וישנן כאלו, אזי שאנו מדברים על נגריות פשוטות. כלומר, לקוח רוצה ארון והוא מבין שעליו לגשת לאחת מן הנגריות הממוקמות באזור תעשייה הקרוב לביתו ושם יחד עם הנגר שלו לבנות את הארון וזאת על פי המידות וכן הלאה כל מה שצריך נגר בנגריות בשביל לבנות הארון הרצוי.
 
אבל היום לא כך היא, היום ברור לכולנו שבמקום להתעסק עם נגריות אפשר פשוט להיכנס לאינטרנט ולבחור את הארון שלנו. זאת בהנחה שכמובן מדובר בארון רגיל ופשוט. אבל מה קורה כשאנו נדרשים לארון רציני, או לאיזה מטבח מסוגנן, האם ישר עולה בדעתנו לעבוד עם נגריות? כנראה שלא. שכן חברות מטבחים פורחות בשנים האחרונות ויש לכך את כל הסיבות הטובות ולפעמים העבודה עם חברת מטבחים היא באמת יעילה יותר וזאת מכל האספ]קטים השונים על פי הם אנו יכולים לבחון זאת. שכן לעומת נגריות בחרות מטבחים מתעסקים אך ורך במטבחים ומעסיקים כל מיני בעלי מקצוע שונים כמו מעצבי פנים ומתכנני מטבחים וכן הלאה שאר הנושאים באחריות בעבודת המטבח על שלמותה, ובשונה מאותן נגריות, חברות מטבחים בעצם יודעות להציע מבחר של מטבחים, מבחר של אנשי מקצוע שונים וכל אלו ביחד הם למעשה פתרון אחד כולל לאותם לקוחות שרוצים לבנות מטבח חדש. את כל אלו לא נמצא ברוב הנגריות. ובאמת גם בתודעת הלקוח הסופי בימינו, זה שיודע לעמוד על המגיע לו, זה שדורש רמת שירות מסוימת וזה שיודע גם להשמיע קול גנות כשאר אינו מקבל הטיפול והשירות הראוי, כל אלו מבחינתן זה ברור לגמרי שעדיפה היא העבודה עם חברה מסודרת מאשר עם נגריות. כמה חבל וכמה עצוב שכבר אין נגרים פשוטים ושאם כבר נגריות אז הן בטח עובדות עבור חברה שמתעסקת עם ממכר של מטבחים או רהיטים והנגרים באותן נגריות כלל אינם נהנים מהמחיר המלא על עבודתם והם אינם יותר מאשר נגרים שכירים בבית העסק שלהם עצמם.
 
המזל הגדול הוא שתמיד יהיה מי שירצה לבנות את הרהיטים שלו בצורה מיוחדת ואין לו ברירה לעבוד אלא עם נגריות. כמובן כן תמיד תהיינה הנגריות שמתעסקות עם רהיטים מיוחדים וכדומה ואלו כנראה שישארו איתנו לעד. בנוגע לאותן נגריות פרטיות וקטנות, אין לדעת מה יעלה בגורלן והכניסה של כל רשתות שיווק רהיטים השונות ואותן חברות מטבחים ואותם יבואני מטבחים, כל אלו ודאי לא עושים טוב לאותם בעלי מקצוע נגרים אשר עובדים באותן נגריות. 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009