פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מחסנים

מחסנים

ג'וני בן נעים
פורסם: 26/07/09 09:05

מאמר זה שייך לקטגוריית מחסנים

אם אתה בעל בית פרטי ויש לך חצר גדולה מספיק אך בכל זאת אינך מוצא את ארגז הכלים שלך או את הערסל המיוחד והצבעוני שהבאת מהודו ודווקא עכשיו עם בוא הקיץ אתה רוצה לתלות אותו אך לא מוצא אותו – אז כנראה שגם אתה יכול למצוא עזר רב והרבה הרבה תועלת מן האפשרות לבנות מחסנים בחצר שלך.

כן, היום שלא כמו בעבר אפשר בקלות להטמיע מחסנים בחצר שלנו ולא מדובר כאן בעלויות נכבדות של חומרי בנייה וחפירת יסודות ותכנון נאה ואז בעלי מקצוע שונים כשכל אחד רוצה לקחת חלק מן העוגה מילא מצומצמת שיש לנו. היום אפשר לקנות מחסנים מוכנים מכל מיני חנויות מתמחות של מחסנים או כמובן בכל מיני רשתות עשה זאת בעצמך ואלו ידעו תמיד לספק לנו את כל העזרה שאנו צריכים בסביבת החצר המבולגנת שלנו והמבורדקת.

מחסנים אלו למעשה הם מחסנים מודולריים שאנו יכולים פשוט לקנות ולהעמיס על הרכב שלנו. ממש כך אפשר לעשות זאת וללא כל עזרה של מישהו מיוחד כיוון שמחסנים אלו לא כל כך כבדים הם ואפשר בקלות להרים אותם ולהעמיס אותם על האוטו שלנו ולנסוע הבית לפרוק אותם ולהתקין אותם בסביבת החצר שלנו.

התקנתם של מחסנים אלו גם היא קלה מאין כמותה וכל אחד בעל מעט חוש ויכולת טכנית וכמובן תושייה בסיסית ומטאיבציה, יוכל להתקין מחסנים אלו בחצר הבית שלו ובעצם להיעזר בכל האלמנטים של המחסנים שמציעים לנו עזרה בסידור ואיגון החצר וכל החפצים שלנו שלא תמיד יש לנו מקום  ייעודי עבורם כמו גם שלא תמיד אנו מוצאים אותן דווקא כשאנו צריכים אותם.

אז באמת אם בעבר היינו צריכים לבנות את אותם מחסנים שלנו הרי שהיום אנו יכולים פשוט לקנות אותם ולהתקין אותם בעצמנו וליהנות ממחסנים בחצר שלנו. ומה קורה כשאנו עוברים דירה, האם ההשקעה של מחסנים צריכה להישאר בבית שאנו עוזבים? בהחלט לא. מחסנים אלו מחזיקים בתוכם יתרון משמעותי שאין למחסנים אחרים. אפשר לנייד אותם כשאנו משנים את הכתובת שלנו ועוברים למעון אחר. במקרה כזה לא בזבזנו כספנו ומאמצנו לשווא אלא שאנו מעמיסים את אלו איתנו על גג הרכב בדרכנו אל מעוננו החדש שם נתקין שוב את אותם מחסנים. 

יתרון זה יתרון משמעותי הוא כשאנו מדברים על מי ששוכר דירה ואינו גר בבית שהוא שילם עליו היינו הבית שלו. במקרים כאלו אנו לא אחת שוקלים האם לבצע שינויים באותו בית שאנו שוכרים וכשאנו נתקלים בסירוב לשיתוף פעולה מצד בעל הבית אנו נסוגים ברוב המקרים. כך גם כשאנו רוצים לבנות מחסנים אבל לא עוד, שהרי את אותם מחסנים אלו אנו יכולים לקחת איתנו מבית לבית.


 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009