פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

ג'וני בן נעים
פורסם: 02/08/09 09:38

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט משרדי

ריהוט משרדי הוא לא דבר של מה בכך וודאי שמסע רכישות של ריהוט משרדי כמו שולחן וכסאות לעובדי המשרד אינו מסע קניות כזה שיכול להתחיל בכניסה לחנות רהיטים וחיווי על הרהיטים הרצויים תשלום ויציאה החוצה של חנות רהיטים אשר מוכרת ריהוט משרדי.

שכן לריהוט משרדי שלנו יש כמה חשיבויות שאין להתעלם מהן ולאלו יש ממש השפעה על פעילות העסק ואל לנו להקל ראש כשאנו רוכשים ריהוט משרדי.

במה דברים אמורים ומה שונה כסא שולחני כל שהוא מכל ריהוט משרדי אחר? אז ההבדל טמון בשני דברים, ראשית במראה של הריהוט המשרדי שלנו שהוא בסופו של דבר המראה של המשרד שלנו, והסיבה החשובה יותר היא עומס העבודה שאנו מעמיסים על הריהוט המשרדי שלנו, עומד עבודה כזה שמחייב אותנו לספק לעובדים שלנו ריהוט משרדי טוב, שכן ההשלכות כאן הם גם ברמה המיידית על מידת התפוקה והיצרנות של העובד שלנו, ולטווח הארוך ההשפעה היא גם השפעה בריאותית ממש.

אז כאמור, מראה של ריהוט משרדי הוא המראה של המשרד שלנו. מה זאת אומרת. זאת אומרת שבהתחשב במקום שאותו ריהוט משרדי תופס בנוף המשרד שלנו, אז שהוא יקבע בסופו של דבר את מראה המשרד שלנו, ולא חשוב כמה נרצף יפה את רצפת המשרד שלנו או כמה יפה הוא הפרקט או השטיח והצביעה המאוד מיוחדת של הקירות, בסופו של דבר אם נכניס למשרד שכזה ריהוט משרדי שאינו תואם את עיצוב המשרד אנו נמצא עצמנו מקלקלים את מראה המשרד שלנו וזאת דווקא במקום שבו יכולנו להוסיף וליצוק המון תוכן. אז באמת מה החשיבות בכלל של מראה המשרד שלנו ולמה שנטרח להוציא מיטב כספנו על שולחן או מזנון במשרד שלנו. אז התשובה היא פשוטה, מראה המשרד שלנו משפיע על המוטיבציה של העובדים שלנו. מראה המשרד שלנו משפיע על הלקוחות שלנו שבאים לבקר אותנו ולא אחת בטרם פגשו אותנו וזכו להכיר אותנו, אלו יפגשו את המשרד שלנו ואת אותו ריהוט משרדי אשר בחרנו ומכך יתרשמו ואלו כמו יעידו עלינו. ולכך יש חשיבות גדולה גם מצד השורה הסופית, כלומר ממש סגירת החלטות ועסקאות עם לקוחות חדשים.

סיבה שנייה, ואף חשובה יותר היא עומס העבודה על ריהוט משרדי. ריהוט משרדי ממוצע זוכה לקבל שימוש רצוף לפחות שמונה שעות ביום. מדובר במשך זמן ארוך מאוד בו העובד שלנו יושב על כסא משרדי אשר אמור לספק לו תמיכה נאותה לגב. בהתאם לתמיכה בגב כך תהיה מידת המיקוד והתפוקתיות  של העובד שלנו. עובד שלא נוח לו עובד פחות טוב ומרוכז בקושי רב במלאכת העבודה שעליו לבצע. מה גם שלאורך זמן יכולים ממש להיות כאבי גב מכסא לא בריא.

על כן זכרו בפעם הבאה, בצעו מחקר שוק טוב ואם אפשר תנו לעובדים שלכם לנסות את אותו ריהוט משרדי בטרם תרכשו אותו.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009