פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ריהוט מוסדי

ריהוט מוסדי בין שאנו נותנים על כך את הדעת או לא הוא כנרה הריהוט הרב ביותר בסביבה האורבאנית האנושית

ג'וני בן נעים
פורסם: 11/08/09 10:50

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט מוסדי

ריהוט מוסדי בין שאנו נותנים על כך את הדעת או לא הוא כנרה הריהוט הרב ביותר בסביבה האורבאנית האנושית שכן, אם בבית שלנו יש כמה פריטי ריהוט שאפשר למנות בסופו של דבר בשתי ידיים או שלושה, הרי שבכל משרד ובכל מוסד ובכל בית ספר אוניברסיטה וכדומה יש לא מעט ריהוט מוסדי, ריהוט מוסדי המשרת את המבקרים וחיים בסביבות אלו, ריהוט מוסדי שלמעשה מרכיב את הנוף של סביבות אלו וכמובן ריהוט מוסדי שאמור להיות נוח וטוב ולשרת אותנו נאמנה באותם סביבות בהן יש צורך והכרח לעשות שימוש באותו ריהוט מוסדי.

אז באמת מה אנו יודעים על חברות המייצרות ריהוט מוסדי ומה אנו יודעים על עולמו של ריהוט מוסדי. הם אם יש מגמות עיצוביות כפי שאנו מכירים מעולם המטבחים, האם יש פיתוחים שהמצאות חדשות שהופכות ריהוט מוסדי לנוח יותר בריא יותר, ומה עם מחירים ועלויות של ריהוט מוסדי, שהרי בית ספר שנדרש עכשיו לרכוש לעצמו ריהוט מוסדי הרי שהוא עומד בפני החלטה לא קלה בכלל , שכן ההיצע בשוק בהחלט קיים והוא גדול, אבל מעבר לכך מדובר בהוצאה מאוד גבוהה ומה גם שלאותם פריטי ריהוט מוסדי יש תפקיד חשוב מאוד, הם אלו שיקבעו את הנוחיות של התלמידים או של המבקרים או של כל אותם אנשים העושים שימוש בריהוט מוסדי. 

אז באמת כשמנהל ניצב בפני השאלה ממי כדאי לו לרכוש ריהוט מוסדי או במילים אחרות אלפי כסאות ואלפי שולחנו הוא בהחלט צריכ לעשות את כל השיקולים הללו, ראשית לוודא שהוא קונה מוצר טוב, מוצר שיחזיק לאורך זמן וידע לספוג את כל עומס הפעילות שעתידים להעמיס עליו, מעבר לכך כמובן שהוא ירצה גם שאותם פריטי ריהוט מוסדי יהיו נוחים מאוד.

הדבר השני שאותו מנהל צריך לחשוב עליו הוא האם הריהוט המוסדי שזה עתה נרכש אכן משתלב יפה בנוף בית הספר ולוודא שכל פריטי ריהוט מוסדי שהוא רוכש תואמים זה לזה ומשתלבים בנוף הכללי. שהרי בסופו של דבר מראה של כיתה או אולם הרצאות נקבע לא מעט על ידי פריטי הריהוט אשר  בו, מה גם שאלו פשוט תופסים נתח גדול מאוד בנוף אזי שהתפקיד שלהם וההשפעה שלהם על המראה הכללי היא מאוד מאוד משמעותי. ועוד כמובן, בסופו של דבר כולנו מוגבלים בתקציב וכך גם הוא המנהל אשר מנסה לרכוש ריהוט מוסדי והוא חייב להתחשב במחירים והוא חייב לנסות להתמקח, ולא פחות חשוב, להגיע להסכם של אחריות ואמנת שירותי תיקונים לאותם פריטי ריהוט מוסדי, שכן, בשונה מן הסביבה הביתית הרגילה, ריהוט מוסדי איכשהו נוטה להינזק הרבה יותר בקלות ובמהירות, שכן לאנשים פחות אכפת מפריטי ריהוט מוסדי ואין הם כל כך מנומסים בסביבה זו ומרשים לעצמם לא אחת להשחית כיסא, ולהשחית שולחן ואנו כולנו מכירים זאת מן הבית ספר של ריהוט מוסדי לא אחת זוכה למסכת של שיפוצים ושפצורים.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009