פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים

ג'וני בן נעים
פורסם: 09/09/09 17:00

מאמר זה שייך לקטגוריית עיצוב מטבחים

 

עיצוב מטבחים הוא לא דבר של מה בכך. למעשה מדובר בעולם בפני עצמו בתוך עולם המטבחים. יש הרבה מאוד סגנונות מסורתיים של עיצוב מטבחים שאנו יכולים לראות למעשה בכל איזור בארץ ואילו בכל איזור בעולם. כל אדם ואדם מגיע עם ההרגלים שלו, ועם אופי העבודה שלו והצרכים שלו במטבח שאליו הוא הורגל בבית הוריו, וכששפר עליו המזל לבנות את המטבח שלו, הוא לא מוותר ובמטבח שלו הוא משית בדיוק את עיצוב מטבחים אשר לו הוא רגיל ועליו הוא מפנטז.
 
עיצוב מטבחים לא מסתכם רק בעיצובים המסורתיים, כמובן שישנם עיצובים חדשניים, עיצוב מטבחים בסגנון היי טק למשל, המתאפיין בניקיון ובקווים חדים ומינימליזם, אלו גם מאוד אהובים בעיקר בקרב זוגות צעירים ובעיקר אצל משפחות שעניין הבישול והעבודה במטבח הוא לא עניין כל כך מרכזי בחייהם.
 
וכמו בכל תחום אחר, וודאי כמו בכל תחום של אופנה, גם בעיצוב מטבחים יש אופנה וגם עיצוב מטבחים מסורתיים ועיצוב מטבחים חדשניים זוכים זה ליהנות מזה ולהשתלב זה בזה ויש היום הרבה עיצובים מאוד מיוחדים ומאוד מעניינים.
 
אז מה נעשה ואיך נחליט? הכי טוב לראות, הכי טוב הוא שאנו נשהה במטבח כזה שאת עיצוב מטבחים שלו אנו מאוד אוהבים ומאוד מתחברים אליו. כמובן שנוכל לעשות זאת בכל חדר תצוגה של כל חברת מטבחים שמבטיחה גם עיצוב מטבחים מאוד מיוחד, אבל יותר טוב מאולם תצוגה, הוא להיות במטבח אמיתי. כזה שהמגירות בו עמוסות והמקרר בו עובד. במטבח כזה נוכל להרגיש באמת את התחושה של העיצוב ונוכל לקבל החלטות יותר מושכלות. ואם אנחנו לא יודעים דבר וחצי על עיצוב מטבחים אז כדאי מאוד שנעשה סיבוב באינטנט. יש היום כל כך הרבה אתרים שמציעים לראות כל מיני עיצובים מיוחדים ותוך כדי מדברים על עולם עיצוב מטבחים ועל הטרמינולוגיה המקצועית ומשתפים זה את זה בנוגע לעיצובים ורעיונות חדשים ובעיקר כל מיני התמודדויות של אנשים הבונים מטבחים חדשים ומנסים לעסוק בעיצוב מטבחים.
 
חשוב מאוד בטרם ניגש אל אנשי המקצוע העוסקים בעיצוב מבטחים, או אל חברות המטבחים המייצרות גם מטבחים מעוצבים, חשוב מאוד שנדע כי אנו מבינים את השפה, את האפשרויות וחשופים לכל קשת האפשרויות.
 
 
שהרי ההוצאה שלנו על עיצוב מטבחים ועל המטבח כולו תהייה למן ההוצאות הגבוהות ביותר שאי פעם נוציא בסביבת הבית שלנו חשוב מאוד שבסופו של תהליך אנו נהיה מרוצים עד כמה שאפשר מן התוצאה הסופית של עיצוב מטבחים. 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009