פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מי צריך ספות?

ספות הופכות בימנו יותר ויותר לאחד מהסמלים המרכזיים של הנוחיות בתוך הבית.

שי אלף
פורסם: 23/09/09 15:59

מאמר זה שייך לקטגוריית ספות

ספות הופכות בימנו יותר ויותר לאחד מהסמלים המרכזיים של הנוחיות בתוך הבית. כל מי שרוצה להקנות לביתו הרגשה ביתית ונוחה, לא יכול להתעלם מבחירת ספות איכותיות ונוחות במיוחד. בחירת ריהוט נוח ואיכותי עבור כל חלל הבית הינו קריטי עבור תחושת השהייה בו, אולם ישנו חדר אחד ספציפי בבית בו ספות נוחות ואיכותיות הן ההבדל בים הצלחה לכישלון, הכוונה היא כמובן לחדר המגורים.

ספות ניכרות בהשפעתן על מרחב המחיה הביתי שלנו במיוחד בחדר הסלון. אמנם, לכל בית יש מספר רב של מאפיינים הקובעים את תחושות השהייה והמחיה בו, אולם חדר המגורים הוא במקרים רבים החדר היחידי בו משתמשים באופן שווה כל דיירי הבית. האופן בו נבחר ונמקם את ספות חדר המגורים ישפיע באופן ניכר על הצלחת עיצוב החדר ועל התחושה שתעורר השהייה בו.
עבור רבים מיועדות ספות חדר המגורים עבור צפייה במכשיר הטלוויזיה. ההתקבצות על ספות הסלון אל מול מכשיר הטלוויזיה וצפייה בתוכניות אהובות, עשויה להפוך גם לאירוע מפגש משפחתי משמח ומאחד. כאמור כאשר ישנן ספות איכותיות ונוחות ישמחו דיירי הבית כולם לשהות עליהם, גם כאשר התכנית המשודרת בטלוויזיה באותם רגעים, אינה התכנית האהובה עליהם. בכך עשויות ספות חדר המגורים להפוך לכר שהייה נוח המעודד שהייה משפחתית משותפת.
אמנם רבים יגידו כי אם כך הדבר, אז נוחיות ספות הסלון עשויה לגרום לילדנו לצפות שעות יותר בטלוויזיה. הילדים יעדיפו לבלות את זמנם על ספות חדר המגורים בצפיית טלוויזיה במקום להכין את שיעורי הבית. אולם, בימנו ניתן לצפות בטלוויזיה בקלות רבה, לילדים רבים יש טלוויזיה בחדרם, ולאלו שאין טלוויזיה בחדר, יכולים בקלות רבה לצפות בתכניות האהובות דרך האינטרנט. לכן ספות נוחות שיביאו לשהייה נעימה בסלון, אינן כלל חיסרון.   

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009