פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
כמה ארונות אנו באמת צריכים?

כמה ארונות אנו באמת צריכים?

שי אלף
פורסם: 23/09/09 16:00

מאמר זה שייך לקטגוריית חדרי שינה

 

 
בחירת ארונות לחדרי הבית השונים היא משימה לא פשוטה עבור רבים מאיתנו, הצרכים שלנו מארונות הבית תלויים בגודל המשפחה, עונת השנה או במקרים אחרים גם תחום העבודה או תחום הלימודים שלנו, או התחביבים שלנו בזמננו הפנוי. המשתנים האלו בנוסף להרגלי הלבוש שלנו, סביר שייקבעו לרובנו איזה סוג ארונות נבחר, הן מבחינת כמות הארונות בבית והן מבחינת הגודל. בכל מקרה בעת תכנון הבית והמחשבה על מקומות האכסון שנצטרך יש לחשוב על משתנים אלו כקריטיים עבור כמות מקומות האכסון ולאילו ארונות נזדקק.
ארונות הבגדים שבביתנו מקבלים נטייה מוזרה לטפוח ככל שעובר הזמן, נטייה זו היא טבעית אם אנו אוהבים לרכוש בגדים חדשים לעיתים קרובות, אך גם מפתחים סנטימנטליות לבגדינו הישנים. התוצאה התנפחות ארונות הבגדים שלנו וקושי אמיתי במציאת מקום באותם ארונות לבגדים החדשים.
בעיה נוספת הקשורה בבחירת ארונות בעת עיצוב הבית, קשורה לעונת השנה. לעיתים אנו מתכננים את ארונות הבית בכמות ובגודל שיאפשרו לנו לאכסון בתוכם את כל בגדי החורף שלנו, אולם אנו שוכחים כי בארץ ישראל, החורף לעיתים מסרב להגיע, או שהוא בורח מוקדם. לעיתים רבות אנו נזקקים לחפיפה ארוכה בים בגדי הקיץ לבגדי החורף. ארונות הבגדים במקרים כאלה חייבים להכיל מרווח נוסף שיכסה גם את האפשרות הזאת.
ארונות הבגדים הגדולים נוטים במצבים מסוימים לעבור הסבה ולשמש לאכסון חפצים נוספים, וכך לגרום לנטל נוסף ומשמעותי על החלל של אותם ארונות. אותם חפצים המוצאים דרכם אל ארונות הבגדים, עשויים להיות קשורים לתחום הלימודים שלנו, לתחביב חדש (אם לדוגמא החלטנו לממש את חלום הילדות ולהתחיל ללמוד גלישת גלים), ואפילו לעבודה החדשה שלנו, בכל מקרה, ארונות הבית הם אלה שנדרשים במקרים רבים לשלם את המחיר.   

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009