פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי שינה: כיצד להגיע לנוחות אמיתית

חדרי שינה: כיצד להגיע לנוחות אמיתית

שי אלף
פורסם: 23/09/09 16:01

מאמר זה שייך לקטגוריית חדרי שינה


עיצוב חדרי השינה מקבל אצל רבים יותר ויותר את המשמעות הקריטית שלו בשגרת החיים התובענית, בה רובנו מבלים את רוב חיינו. נהוג לומר כי אנו מבלים כשליש מחיינו במצב של שינה, אולם גם במידה ומחקרים וסקרים שונים מוכיחים אחרת ומשנים נתון זה במעט, אין כלל ספק שחלק ניכר משעות חיינו אנו מסלים באותם חדרי שינה. לפיכך להשפעת הנוחות של חדרי שינה אלה על שגרת ואיכות חיינו, כמו גם על התפקוד והיעילות שלנו בשעות היום, עשויה להיות משמעותית מאוד.
אז כיצד לעצב את חדרי השינה שלנו ושל בני משפחתנו באופן האופטימאלי? כיצד נעצב את חדרי השינה בצורה שתאפשר לנו ולבני משפחתנו לנצל את שעות השינה והמנוחה בצורה אופטימאלית? התשובות לשאלות אלה הן רבות ומגוונות. יש לבחון ראשית את הצרכים הספציפיים של כל אחד מדיירי הבית, לאחר מכן יש לבחון כיצד נוכל לנצל את החלל שלא אותם חדרי שינה כדי ליצור בו את מרחב השינה והמנוחה האופטימאלי.
לאחר כל אלה נוכל לעבור לגולת הכותרת בכל הקשור לאותם חדרי שינה: המיטה. את רוב הזמן שאנו מעבירים בחדר השינה שלנו, נעשה על המיטה ולפיכך עלינו לבחון איזו מיטה תתאים לנו, או במילים אחרות, כיצד נבחר את המיטה שבה נוכל להגיע לנוחות מלאה.
חדרי שינה נמדדים על פי מספר רב של פרמטרים שאת חלקם כלל לא הזכרתי כאן. אולם יש לזכור שכל אותם חדרי שינה לעולם לא יהיו מושלמים עבור אלה הלנים בהם אם לא יעמדו לפחות בשני תנאים: הם חייבים להתאים לנטייתם האישית של דייריהם ובנוסף הם חייבים להיות נוחים. כיצד לגרום לאותם חדרי שינה להפוך לכאלה? לשם כך יש מספר עצום של פתרונות.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009