פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ארונות

כל סוגי ארונות משמשים לאחסון אבל ארונות משמשים למגוון רחב של סוגי אחסון. יש ארונות המשמשים לאחסון בגדים בעוד שארונות אחרים משמשים לאחסון חפצים.

טל טשירה
פורסם: 19/10/09 11:23

מאמר זה שייך לקטגוריית ארונות

כל סוגי ארונות משמשים לאחסון אבל ארונות משמשים למגוון רחב של סוגי אחסון. יש ארונות המשמשים לאחסון בגדים בעוד שארונות אחרים משמשים לאחסון חפצים. בכל חדר בבית כמעט נמצא ארונות המשמשים אותנו לאחסון.

בחדרי ילדים נמצא ארונות בגדים המשמשים לאחסון בגדים ופרטי לבוש אחרים של הילדים. חלק מהאחסון בתוך ארונות נעשה בתלייה וחלק אחר נעשה על ידי הנחת הפריטים על מדפים או במגירות. עוד נמצא בחדרי ילדים ארונות לאחסון צעצועים וחפצים אחרים של הילדים. לעיתים יהיו אלה ארונות נמוכים יותר המאפשרים לילדים גישה נוחה לחפצים בהם הם מעונינים להשתמש.

בחדר ההורים נמצא ארונות בגדים. היום ביותר ויותר בתים ארונות בגדים הופכים להיות חדרי ארונות. יש בתים בהם חדר ארונות הוא קטן וצנוע ויש בתים בהם חדר ארונות הוא גדול ויכול להגיע אפילו לגודל של חדר ממש. גם בחדר ארונות נמצא שילוב של מקום לתליית בגדים על קולבים ומדפים ומגירות. כאשר באים לתכנן חדר ארונות כל אחד מעלה את הצרכים הייחודיים לו לגבי אחסון הבגדים כך שחדרי ארונות יהיו שונים מבית לבית.

בחדרי אמבטיה משמשים ארונות לאחסון כלי רחצה, כלי איפור ואפילו מגבות. כדי לחסוך מקום אחסון למגבות נוטים בשנים האחרונות לגלגל את המגבות ולא לקפל אותן כמו שעשו בעבר וכך חוסכים מקום אחסון בארונות. לפעמים במרפסת שירות נמצא גם ארונות המשמשים לאחסון של חומרי ניקוי שונים. יש אנשים הבוחרים להתקין ארונות שירות ולאחסן בהם גם מטאטא, מגב וכדומה ולא רק את חומרי הניקוי.

לאנשים שגרים בבתים פרטיים יש הרבה פעמים ארונות בגינה, ארונות המשמשים לאחסון כלי גינון, כלי עבודה וציוד אחר. בבתים משותפים בהם יש מחסנים אפשר להתקין ארונות לאחסון כל הדברים שהוצאנו מהבית וכך להשליט סדר במחסן.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009