פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי שינה

חדרי שינה הופכים יותר ויותר למקום שבו לא רק ישנים אלא מבצעים פעולות נוספות.

טל טשירה
פורסם: 19/10/09 11:24

מאמר זה שייך לקטגוריית חדרי שינה


חדרי שינה הופכים יותר ויותר למקום שבו לא רק ישנים אלא מבצעים פעולות נוספות. חדרי שינה כבר מזמן לא כוללים רק מיטה ואם הופכים לחדר פינוק ורגיעה לא פחות מאשר חדרים אחרים בבית כמו חדר האמבטיה.

כאמור חדרי שינה לא משמשים רק לשינה ויותר ויותר מערכות טכנולוגיות נכנסות לתוך חדרי שינה. ראשונה הייתה הטלוויזיה שנכנסה לחדרי שינה בהתחלה על שידה, אחר כך אל מתקנים ייעודיים שהותקנו על הקיר וכיום עם המסכים הדקים ניתן לתלות טלוויזיה בקלות על קירות חדרי שינה. יחד עם טלוויזיות נכנסו לתוך חדרי שינה מערכות נלוות כמו מערכות שמע. השלב הבא היה לשלב את המערכות בתוך המיטה. ואכן הטכנולוגיה נרתמה לשיפור איכות החיים שלנו כאשר אנו נמצאים בתוך חדרי שינה. הלהיט האחרון הוא מיטות מתכווננות. מיטות מתכווננות הופכות ליותר ויותר פופולריות בתוך חדרי שינה. האפשרות לשנות בלחיצת כפתור את זווית הראש או הרגליים או שניהם והאפשרות לזוז בלילה מבלי שבן או בת הזוג יתלוננו שאנו מפריעים את שנתם, היא אפשרות קיימת וקלה להשגה. השלב הבא שהופך את חדרי השינה למקום של פינוק הוא שילוב מערכות שונות בתוך המיטה. כך נוכל למצוא היום מערכות שמע, בידור, ואפילו בר משולבים במיטות חדרי שינה שלנו. הפינוק האולטימטיבי הוא כמובן מערכות עיסוי המשולבות במיטה.

טכנולוגיה של בית חכם נכנסה גם היא לתוך חדרי שינה. אפשר למצוא מערכות תאורה ובקרת אקלים גם בתוך חדרי שינה. ניתן לתכנת מראש את התסריטים הרצויים לנו למשל לתכנת את המערכת להדליק את המזגן בחדרי שינה בשעה מסוימת בה אנו בדרך כלל הולכים לישון או לכבות את המזגן כאשר לא נמצא אף אחד בתוך חדרי שינה.

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009