פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מדוע מומלץ להחליף מערכות ישיבה בכל כמה שנים?

מדוע מומלץ להחליף מערכות ישיבה בכל כמה שנים?

איילת ברינה
פורסם: 25/10/09 10:42

מאמר זה שייך לקטגוריית מערכות ישיבה

 מערכות ישיבה מומלץ להחליף כל כמה שנים ראשית כל כי לנו כבר נמאס. כן כן, לנו נמאס אחרי כמה שנים בממוצע (לראות את אותן מערכות ישיבה ולשבת על אותן מערכות ישיבה). פעם פעם, היה נהוג לשמור על מערכות ישיבה עד שהן המתרפו לגמרי ולא היה ניתן להשתמש בהן פרט לחומב בערה בלג בעומר. אבל מצד שני, פעם גם נעלנו נעליים ולבשנו מעילים עד שהם התפוררו לגמרי, כיום אנו רוכשים נעליים ומעילים חדשים בכל עונה לא?

אבל השיקול להחליף מערכות ישיבה מידי כמה שנים הוא לא רק חלק מהצורך שלנו להתחדש (כי אנחנו אוהבים דברים חדשים במצב טוב וכי אנו אוהבים להתעדכן באופנה המתחדשת מידי עונה). כאשרמדובר על מערכות ישיבה - יש צורך בהתחדשות גם מסיבות אורתופדיות. ישיבה מרובה על מערכות ישיבה גורמת לשחיקת המערת. כעברו כמה שנים ניתן כבר להתחיל להבחין בסימני בלאי (בעיקר שקעים באיזורים עליהם נשענים לעיתים קרובות). אנשים מספרים כי תחילה הם נאלצו להתרגל את מערכות ישיבה חדשות אבל אז - המערכות התרגלו אליהם. מערכות ישיבה מסתגלות למבנה גופינו ואז הן כבר לא נותנות לנו את התמיכה האופטימאלית.
אז אלא אם כן אתם רוכשים מערכות ישיבה מיובאות מחו"ל (מערכות ישיבה איכותיות מעור איטלקי משובח) או שמא הזמנתם מערכות ישיבה מיוחדות מנגר, על פי מידות ועל פי הנחיות מפורשות של רופא / פיזיותרפיסט, מומלץ לכם להחליף פינות ישיבה ובכדי שלא להכנס להוצאות גדולות, לא מומלץ לרכוש דווקא פינות ישיבה יקרות במיוחד (כדי שלא יכאב לכם הלב להחליפן בעוד מספר שנים). תביאו בחשבון שאתם רוכשים כיום פינות ישיבה שישרתו אתכם במשך מספר השנים הבאות ולא מדובר על נכס לכל החיים.
החלפת פינות ישיבה היא הזדמנות לארגן מחדש את הבית ולהכניס עוד שינויים מרעננים.
 
  

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009