פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרים מעוצבים

חדרים מעוצבים

מיכל
פורסם: 28/10/09 08:54

מאמר זה שייך לקטגוריית חדרים מעוצבים

חדרים מעוצבים – כל אחד יכול!
לכולנו קרה שהיינו בבית של חבר או של מכר, וגילינו כי בביתו קיימים חדרים מעוצבים במראה של קטלוגים מובילים. לרוב, הדבר מוביל לקנאה קלה בחבר, ואולי אפילו לבושה לקראת הפעם הבאה שבו תארחו אותו בביתכם. תתפלאו, אבל אף שאותם חדרים מעוצבים נראים כמו דבר יקר שקשה מאוד לבצע אצלכם בבית, עם קצת ארגון ותכנון מראש, גם אתם יכולים לעשות זאת. חדרים מעוצבים הם תוצאה של תכנון קפדני מראש, תקציב מוגדר וסגנון מסוים שלא סוטים ממנו בשום אופן.
ראשית, אם אתם מעוניינים שגם בביתכם יהיו חדרים מעוצבים, אתם ראשית צריכים להחליט האם ברצונכם שהבית כולו יהיה מלא בחדרים מעוצבים, או שמא התקציב מכסה רק חדר אחד, כגון סלון או חדר שינה. ברגע שהחלטתם על כך, עליכם לבחור באיזה סגנון תרצו לבצע את עיצוב החדרים בבית. חדרים מעוצבים צריכים להיות קשורים זה לזה בעיצובם. עליכם לנסות לדאוג כי עיצוב הבית כולו יהיה אחיד, ולא שונה מדי. הסיבה לכך היא שעיצוב לא אחיד גורם לתחושת אי נוחות לאורחים וכן לבעלי הבית. אנו רוצים כי הבית יהיה מעוצב בצורה אחידה, כך שמעבר מחדר לחדר יוביל אותנו לחדר שמעוצב בצורה דומה, ולא יגרום לשינויי מצבי רוח. חדרים מעוצבים כראוי נותנים את התחושה החמימה והמזמינה הזו, ועליכם לשאוף בראש ובראשונה לתחושה ולמצב רוח טוב בקרב בעלי הבית. רק אחר כך חישבו על הרושם שאותם חדרים מעוצבים מותירים על האורחים שלכם.
חדרים מעוצבים עלולים לעלות לא מעט אם לא מגיעים עם תקציב. אם ברצונכם לעצב את אותם חדרים מעוצבים בסגנון מודרני, זיכרו כי סגנון זה מאפשר ערבוב בין אלמנטים ישנים לחדשים. כך למשל, תוכלו להניח שידה עתיקה באותם חדרים מעוצבים, ועדיין לא לפגוע בעיצוב החדר. אלא להיפך!
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009