פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
דקים

דקים

מיכל
פורסם: 28/10/09 09:03

מאמר זה שייך לקטגוריית דקים

בניית דקים באמצעות בעל מקצוע
אנשים רבים רוצים לשפר את מראה חצר ביתם באמצעות דקים, אך הדבר אינו פשוט לביצוע לבד, ודורש התערבות של בעל מקצוע. אף שהתקנת דקים נראית כתהליך פשוט, מדובר בתהליך שדורש אישורים ומילוי תקנות וכללים שלשם כך יש צורך בבעל מקצוע.
דקים הם לוחות עץ שמותקנים מעל לקרקע שבגינת הבית, ויוצרים משטח שעליו אפשר לאכול ארוחות, לשחק משחקי חברה או להדליק ברביקיו למשפחה. קיימים כללים שונים בנוגע להתקנת דקים, ועל כן חשוב להתחשב בהוראות של בעל מקצוע.
בבואכם להתקין דקים, בעל המקצוע יתעניין באיזה סוג עץ תהיו מעוניינים. בניגוד לעצים שמשמשים לרצפת פרקט – שנמצאת בפנים הבית, כאשר מתקינים דקים, אנו מעוניינים להשתמש בעץ העמיד ביותר, על מנת שיעמוד בנזקי מזג האוויר. עץ אורן הוא טוב מאוד לבניית דקים, כיוון שהוא עמיד. שימוש בעץ אורן לבניית דקים הינו נפוץ בארץ ובעולם. בכדי לבחור את העץ המומלץ לכם, תוכלו להתייעץ עם איש המקצוע, שיאמר לכם מה סוג העץ העמיד ביותר, שעדיין ייראה טוב בגינה שלכם.
לפני התקנת דקים, יש לבחון מה השטח שתרצו לכסות עם לוחות העץ. בין לוחות העץ שמרכיבים את הדקים יש מרווח, וגם כאן בשעת ההתקנה, תיאלצו להתייעץ עם בעל מקצוע בנוגע לתקנות. המרווחים המותרים בין לוחות העץ מעוגנים בחוק, על מנת שיהיו בטיחותיים, ולא כל התקנה של דקים נחשבת תקנית ובטיחותית. חשוב כי תדאגו לבצע את הדברים כהלכה כדי למנוע תאונות שיתרחשו על הדקים שלכם. שכן אם מתרחשת תאונה שכזו, הדבר מתרחש בשטח ביתכם, ובאחריותכם. על כן, נסו לבצע את ההתקנה באמצעות בעל מקצוע ובהדרכתו.
התנהלות שכזו תוביל אתכם להתקנת דקים לאורך זמן, שיישארו עמכם למשך שנים ארוכות.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009