פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדר ארונות

חדר ארונות

מיכל
פורסם: 28/10/09 09:09

מאמר זה שייך לקטגוריית חדרי ארונות

החשיבות של חדר ארונות לעיצוב הבית
אנשים רבים מתקשים לעצב את ביתם, ולשמור על נקיונו. הדבר מתבטא בחוסר ארגון, בלכלוך, בחפצים המפוזרים בכל אזורי הבית באי סדר. רוב האנשים אינם יודעים כי הימצאותו של חדר ארונות מוצלח במקום נוח בבית יכול לפתור את בעיית חוסר הסדר בבית. חדר ארונות בבית מארגן את אי הסדר, ויוצר מצב של שטח אחסון רב ומרווח.
אנשים רבים אינם יודעים כי הסיבה לכך שביתם נראה מוזנח היא כיוון שהם לא מאחסנים את חפציהם בצורה נכונה. אחסון לא נכון של חפצים מוביל למראה מבולגן של כאוס, שיוצר תחושה של צפיפות בחדרי הבית, ושל חוסר נוחות. תחושה זו נוצרת לא רק בקרב דיירי הבית, אלא גם בקרבם של מי שמתארח בבית. מעצבי פנים רבים טוענים כי שימוש בשטח אחסון שמספק חדר ארונות, יכול לפתור את בעיות חוסר הסדר בבתים של אנשים רבים.
אנשים רבים אינם מבינים כיצד ניתן לוותר על שטח כה גדול רק בשביל חדר ארונות. מעצבי פנים מדגישים כי חדר ארונות אינו חייב להיות חדר שלם. חדר ארונות יכול להיות בגודל של חצי חדר בלבד. מה שחשוב בחדר ארונות, הוא הצורה שבה משתמשים בשטח שלו. חשוב לנצל את שטחו כראוי ובצורה מלאה. ברגע שהחדר מנוצל כראוי לאחסון, תוכלו להשתמש בשטח שהתפנה בשאר חדרי הבית, ולעצב טוב יותר את החדרים הללו.
חדר ארונות יכול לסייע לעיצוב הבית. מומלץ לשוחח עם מעצב פנים לפני ההחלטה על מעבר לשימוש בחדר כמו חדר ארונות. מעצב הפנים יאמר לכם האם הבית שלכם מתאים לשימוש באותו חדר ארונות כדי לפתור את בעיית האחסון. אף שמדובר בפתרון יעיל, יש שיתקשו להיפרד מחדר שלם בבית רק לטובת חדר ארונות.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009