פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי ישיבות

חדרי ישיבות

מיכל
פורסם: 28/10/09 09:11

מאמר זה שייך לקטגוריית חדרי ישיבות

עיצוב מקצועי של חדרי ישיבות
לא פעם יצא לנו להגיע לריאיון עבודה או לפגישה מקצועית, ולהתרשם עמוקות מהמקום שבו התנהלה הישיבה. חדרי ישיבות מרשימים יכולים להפוך פגישה גרועה למוצלחת, ולהותיר רושם מוצלח על לקוח שמתלבט האם לרכוש את שירותיך. זו הסיבה, כי חדרי ישיבות חייבים להיות מעוצבים כראוי, ולשקף את אופי החברה. אף שלעיתים מדובר בחדר שנשאר ריק ברוב שעות היום, עליכם להקפיד כי חדרי ישיבות במשרדיכם נראים מצוין, ללא רבב.
חדרי ישיבות במשרד חייבים להיות נקיים בכל רגע, ומוכנים לכל פגישת פתע עם לקוח שמגיע לפתע למשרדכם. הדבר מוביל בראש ובראשונה למקצועיות בעיני הלקוח. כאמור, לעיתים מדובר בלקוח שעדיין לא הסכים להשתמש בשירותי החברה שלך. על כן, חדרי ישיבות מרשימים יכולים להיות בדיוק הדבר שימנע ממנו להתלבט.
חדרי ישיבות יכולים להכיל תמונות של העובדים, אם ברצונכם להפגין תחושה של משפחתיות. שימו לב, כי אף אחד לא רוצה לראות תמונות חושפניות או ילדותיות מדי. הקפידו לשים תמונות מקצועיות של מפגשים שבו נכחו עובדי החברה. עם זאת, יש להקפיד כי התמונות יפגינו מקצועיות וביטחון ללקוח הפוטציאלי.
בנוסף לכל אלה, חדרי ישיבות כוללים כמובן גם שולחן וכיסאות. חדרי ישיבות משמשים לעיתים לישיבות שאורכות שעות ארוכות, לעיתים אל תוך הלילה. זו הסיבה שהכיסאות שתבחרו עבור חדרי ישיבות במשרדכים חייבים להיות נוחים עד מאוד. גובה השולחן חייב להיות מותאם לגובה הכיסא, ולהעניק ליושבו כמה שיותר נוחות. אם ברצונכם להרשים את הלקוח, שימו מרכזיית טלפונים בתוך חדרי ישיבות במשרדכם. הראו ללקוח כי אתם דוחים שיחות לטובת הישיבה איתו. הדבר יוסיף למקצועיות שלכם בעיניו, ויכול להטות את הסיכויים לטובתכם. לקוח שנוח לו, הוא לקוח מרוצה, והדבר צריך להיות לנגד עיניכם בעיצוב חדרי ישיבות.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009