פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ארונות חשמל

ארונות חשמל

מיכל
פורסם: 28/10/09 09:21

מאמר זה שייך לקטגוריית ארונות חשמל

שמירה על בטחון ארונות חשמל בבית
אנשים רבים מעוניינים לשמור על ביטחון ילדיהם, ועל כן אינם מעוניינים כי אלה יתעסקו עם ארונות חשמל בבית. על מנת לוודא כי ארונות חשמל בבית נשארים הרחק מהישג יד של ילדים, קיימות דרכים רבות שבאמצעותן ניתן להגן על כך. דרך אחת, היא מיקום ארונות חשמל.
ארונות חשמל ממוקמים בדרך כלל מחוץ לבית. למרות זאת, חשוב גם לדאוג כי גובהו של ארון החשמל הוא הרחק מהישג יד של ילדים. ארון חשמל גבוה שומר על ביטחון ילדיכם, וימנע התעסקויות מיותרות. קיימות מדינות ובהם תקנים מיוחדים לגובה של התקנת ארונות חשמל, על מנת למנוע התעסקויות מיותרות ועוגמת נפש. עם זאת, גם ללא התקנים ברור כי התקנה של ארון חשמל באזור גבוה יבטיח כי ילדיכם יהיו בטוחים, ובאופן כללי, יבטיח כי אנשים שאינם צריכים להתעסק עם ארונות החשמל שלכם – לא יגעו בהם.
דרך נוספת להבטיח את בטחונם של ארונות החשמל היא באמצעות מנעול. נעילה של ארונות חשמל יכולה להבטיח כי האנשים היחידים שמתעסקים עם אותם ארונות הם המוסמכים לכך או בעלי הבית. עם זאת, הדבר יכול לגרום לבעיה אם מתרחשת בעיה פתאומית בחשמל, ועליכם לרוץ החוצה בכדי לתקן אותה. במקרה כזה, עליכם לשמור על מפתח ארון החשמל באזור נוח לשליפה, כדי שלא תהיה בעיה למצוא אותו גם במקרי חירום.
ארונות חשמל מכילים דברים שהכרחיים להתנהלות תקינה של ביתנו, אך עלינו לשמור עליהם כך שרק המוסמכים לכך יגעו בהם. אדם שאינו מוסמך שמתעסק עם ארונות חשמל עלול להזיק לבעלי הבית, וכן לבטחונו הפיזי, ועלינו למנוע זאת בכל דרך.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009