פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
רהיטים לילדים – הנאה ועצמאות הילד

רהיטים לילדים – הנאה ועצמאות הילד

קרן תור
פורסם: 28/10/09 10:08

מאמר זה שייך לקטגוריית רהיטים לילדים

 

רהיטים לילדים שונים מאלו למבוגרים בגלל שהם צריכים לענות על יותר צרכים. בעוד רהיטים רגילים עונים על צרכים כגון – איכות, פרקטיות, נוחות, רהיטים לילדים מוסיפים עוד מאפיין חשוב וזה הנאה. רהיטים לילדים לא יכולים להיות פשוט נוחים, הם צריכים גם למשוך את הילד, לגרום לו ליהנות מהחוויה, אם נייעד רהיטים לילדים, אבל לא נתחשב בפן ההנאה של הילד, סביר להניח שהילדים לא ישתמשו ברהיטים והמשמעות של זה היא בזבוז כפול. בזבוז כפול – פעם ראשונה כיון שהוצאנו כסף על רהיטים לילדים שהילדים לא אהבו, ובפעם השנייה כיון שעכשיו שהחכמנו ואנחנו יודעים מה לא לקנות, אנחנו צריכים לקחת זמן מיומנו ולהחליפם ברהיטים לילדים שהם אכן מותאמים לילדים.

רהיטים לילדים הם לרוב צבעוניים, בנויים בצורה של דמויות חמודות (חיות או דמויות מוכרות). רהיטים לילדים הם לרוב קטנים יותר מרהיטים רגילים, מיניאטוריים אפילו, כדי להיות מותאמים לגודל הילד, שירגיש שמשהו עוצב עבורו, עם מחשבה על נוחותו, ולכן גם בגודלו.

רהיטים לילדים, על כל האלמנטים שמרכיבים אותם, יוצרו כדי שבתוך הבית שלכם הילד ירגיש שגם לו יש מקום. מקום שהוא שונה מהמקום של ההורים, זה מתבטא בכך שיש רהיטים לילדים לצד רהיטים למבוגרים. המשמעות לאבחנה הזו שהילד מקבל התייחסות שונה, מאוד גדולה. ילדים קטנים צריכים ללמוד להפריד בינם לבין אמא, להבין שהם אנשים נפרדים, לפתח עצמאות. למרות שרובם צולחים את המשימה בגיל צעיר מאוד, אין זה אומר שמדובר במשימה פשוטה. כדי לעזור לילד להפריד בינו לביניכם ולהבין שהוא, כבן אדם בפני עצמו צריך לפתח נקודת מבט ייחודית, אתם יכולים להגדיר בצורה ברורה שיש רהיטים לילדים, שהם שייכים לו והם באחריותו, ויש רהיטים למבוגרים שהם שלכם. ההבדל אולי נראה לכם מובן מאליו רק מעצם הסתכלות על רהיטים לילדים, אבל ההגדרה חשובה לילדים.

אלה נקודות למחשבה בעת בחירת רהיטים לילדים.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009