פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ריהוט גן

בחירת ריהוט גן בהתחשב באלמנטים

קרן תור
פורסם: 28/10/09 10:10

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט גן


ריהוט גן שונה מריהוט לפנים הבית בכך שצרי להתחשב גם באלמנטים. צריך, כשרוצים לרכוש ריהוט גן, לחשוב על גשם ועל רוח, על שמש קופחת. אי אפשר פשוט להחליט שרהיט כלשהו, נאמר כורסא, אשר כבר לא מתאימה לנו בסלון ואנו מחליטים להחליפה באחרת, ויחד עם זאת עדיין אוהבים אותה, תצא לגן ומעתה תחשב כריהוט גן. לא ניתן לעשות את זה בגלל שהבלייה שלה תואץ כשזו תבוא במגע עם האלמנטים.

אם כן, ריהוט גן דורש חשיבה מעט שונה, דורש התייחסות לפרטים שלא היו מהותיים ובכלל לא היוו מדד, בהקשר של בחירת ריהוט לבית. צריך לעשות סוויץ'' מחשבתי ועתה לזכור שמדובר בריהוט גן, ריהוט לאזור בטוח בדרך כלל שחשוף לטבע ואינו מוגן על ידי דירות ותקרה. גם אם יש מחסה כלשהו לחלק מהאזור, וגם אם אותו ריהוט גן יוצב תחת למחסה, הרי שלרוח עדיין יש השפעה, לגשם שמגיע באלכסון וגם לשמש הקופחת. בנוסף, ריהוט גן הוא דינאמי, אפשר להזיז אותו ממקום למקום ויכול להיות שבגלגול עתידי כלשהו של אותו ריהוט גן, תבחרו שהוא לא ישב בצל, או תחת מחסה, כי יש מקום אחר, אשר מתאים לו יותר, ואז, אם הוא לא מתאים להתמודדות עם האלמנטים, אותו פריט ריהוט גן ייהרס לאט לאט.

בבחירה של ריהוט גן יש לבחון פריטים עמידים בגשם, בשמש וריהוט גן שיהיה כבד מספיק בכדי שלא יתעופף לשכנים כשיתחילו רוחות לנשוב באזור. ריהוט גן מייפה את החלק החיצוני לביתכם, הרבה יותר נעים לבלות, ביום יפה מחוץ לבית, בגן הפרטי, תוך שימוש בריהוט גן נעים, מאשר להיות תחובים כתמיד, בסלון. אבל בבחירה של ריהוט גן צריך להתחשב כאמור, בעיקר בימים האפורים והשחורים, בהם אנחנו נבחר לשבת בסלון והריהוט יצטרך להגן על עצמו מפני מזג האוויר, ולכן יש לבחור ריהוט גן בקפידה.
 

קולקציית ריהוט גן מעץ

כאשר אנו מעוניינים בערך מוסף לגינה הפרטית שלנו, ובשיפור ניכר של העיצוב שלה, נשתמש בריהוט עץ. קולקציית ריהוט גן מעץ היא אסופה של רהיטים כמו כורסאות גן, שולחן וכסאות עץ להצבה בגינה הפרטית או בגן האירועים. חשוב לוודא כי מדובר במוצרים עמידים, שכן עץ בשונה מאלומיניום הוא חומר אשר רגיש לתופעות חוץ, אשר עלולות להחיש את רקבונו. יחד עם זאת, רובנו לא בקיאים מספיק בתכונות הכימיות של חומר זה על מנת לדעת באיזה סט כדאי לבחור. לכן – הפתרון הוא לרכוש ריהוט גן מעץ אך ורק בחנות ייעודית לריהוט גן, אשר הוכיחה את טיבה בקרב חברים ומכרים רבים שלכם.

מעט מידע על העץ כחומר לריהוט גן

על פי רוב, ריהוט גן מסוג זה משתלב עם גינה אשר כבר הוכנה לה תשתית עץ: גן אירועים שרוצף עם דקים לגינה, או גינה פרטית שרוצפה עם עץ ייעודי להצבה בחוץ. עצים אלו הם טיק, סקויה ועוד עצים אשר נחשבים לעמידים במיוחד ובנויים לעבודה בתנאי חוץ. מבחינה עיצובית, אך מתבקש כי גינה אשר רוצפה באמצעות עץ תכיל גם ריהוט עץ להשלמת התמונה שבגינה. כיצד נאתר חנות המוכרת קולקציית ריהוט גן מעץ?

התייעצות עם מעגל המכרים הקרוב

מעגל חברים ומכרים זה יוכל לפתוח בפניכם צהר רחב של חנויות רהיטי עץ אשר השביעו רצון לדעתם של לקוחות רבים ברחבי הארץ. חנויות אלו יהיו בטוחות לרכישה, שכן הן הומלצו על ידי צד שלישי בלתי תלוי. גם כאשר תגיעו לחנות זו, חשוב לוודא כי סט ריהוט העץ שתבקשו לקרנות מכיל את כל הסעיפים הדרושים לכם בתעודת האחריות, סעיפים שבלעדיהם לא תוכלו לרכוש את המוצרים.

תעודת האחריות של ריהוט גן מעץ

בתעודת האחריות הזו צריך להופיע סעיף המכסה מפני ריקבון עץ, בן 7 שנים לפחות בנוסף, תעודת האחריות צריכה לכלול אחריות בדבר השלמות של ריפודי הריהוט, אם ישנם. חשוב לבדוק ולראות כי קיים סעיף המתיר להחזיר את המוצרים לחנות במידה והתרחש פגם אשר לא היה אמור להתרחש לפי הרשום בתעודה. רק כאשר שלושת הסעיפים הללו מופיעים בתעודת האחריות ניתן לרכוש את המוצר בבטחה, ליהנות מריהוט עץ מעוצב, ולדעת שאתם בטוחים במידה וקורה משהו לריהוט שלכם.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009