פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ריהוט חוץ

ריהוט חוץ

קרן תור
פורסם: 28/10/09 10:11

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט חוץ

סגנון ריהוט חוץ

ריהוט חוץ הוא הריהוט בו אנחנו בוחרים למרפסת שלנו או לגינה. סגנון ריהוט חוץ, יכול להמשיך את קו העיצוב של שאר הבית או יכול להיות שונה לחלוטין. ההפרדה הטבעית שנוצרת, בין ריהוט בית לריהוט חוץ, בגלל שקירות התוחמים את הבית מאפשרת לנו לעשות כל העולה על רוחנו בהקשר לעיצוב הגינה ובחירת פריטי ריהוט חוץ.

ריהוט חוץ יכול לתפקד בעצם כממשיך דרכו של ריהוט פנים, רק בשינויים קלים, כדי להתאים עצמו למזג האוויר, או לתפקד בפני עצמו, ריהוט חוץ עם סגנון משל עצמו. הבעיה עם התאמת סגנונות בין ריהוט חוץ לפנים היא שמדובר בריהוט שונה לחלוטין. גם אם תבחרו בהתאמת צבעים בין ריהוט חוץ לפנים, עדיין יהיה קשה להעביר האחידות בגלל שצבע ירוק, למשל, נראה שונה בבד ועל כסא פלסטיק. בעיקר, התאמת הצבעים הזו, תגרום לכם להראות מתאמצים מדי ליצור אחידות, ולא בהצלחה יתרה.

איני אומרת שלא ניתן להתאים ריהוט חוץ לפנים, אבל מדובר בעבודה לא פשוטה וביצירת הקשרים מאוד דקים אך ברורים, דבר שיצריך מכם השקעה. ריהוט חוץ שונה במהותו, בצורתו ובמאפייניו מריהוט פנים ולכן, כדי ליצור זהות מאוחדת, צריך להתנתק מהחזות של שני סוגי הריהוט ולמצוא רעיון כללי שיהווה מטרייה עיצובית לשניהם גם יחד.

אם אין ברצונכם להתאים סגנונות, ואתם רוצים להביע עוד קצת מהיצירתיות הסגנונית שלכם, על ידי בחירה של רעיון חדש לחלוטין לעיצוב הגינה, אז בחירת ריהוט חוץ אמורה להיות קלה באופן משמעותי ואת אותו תהליך שעשיתם בבחירת ריהוט פנים תוכלו ליישם כאן, עם רעיון אחר.

ריהוט חוץ יכול, כאמור, להתאים עצמו לסגנון העיצוב הכלל ביתי או לעמוד בפני עצמו, רצוי להחליט זאת לפני יציאה לרכישת ריהוט חוץ כדי שאתם תבחרו את הריהוט המתאים ולא תתפזרו.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009