פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ריהוט יוקרתי

מי רוכש ריהוט יוקרתי?

קרן תור
פורסם: 28/10/09 10:11

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט יוקרתי

 

ריהוט יוקרתי משנה לחלוטין את האווירה בבית. ברגע שנכנסים לבית שבו הריהוט יוקרתי מיד מרגישים צורך לעמוד ישר יותר, לסדר את הקיפולים הטבעיים בחולצה ובמכנס ואת השיער שהבלגן ברוח. כאילו, להתאים עצמנו לאותו ריהוט יוקרתי בכל שנראה יוקרתיים יותר בעצמנו.

אם הבית שבו יושב אותו ריהוט יוקרתי הוא גם הבית שלנו, אז ההשפעה של ריהוט יוקרתי על סגנון החיים היא גדולה, יותר גדולה מההשפעה של סגנון החיים על הריהוט. הכוונה היא שכן צריך ממון כדי לרכוש ריהוט יוקרתי, צריך להיות בעלי סטאטוס ואמצעים, אבל הבחירה בריהוט יוקרתי לא נעשית בגלל סגנון חיים עשיר, אלא בחירה מתוך שאיפה לכזה.

יכול להיות שחסכנו די הצורך כדי לרכוש ריהוט יוקרתי למרות שאיננו עשירים, וזה בסדר גמור, ריהוט יוקרתי, כמו הרבה דברים, לאו דווקא משויך לפלג ספציפי של האוכלוסייה. אם אנחנו שואפים לעושר הגדול, לחיים עם נוחות כספית, הדבר שידחוף אותנו להשיג זאת יכול להיות ריהוט יוקרתי, שהוא זרז חיצוני כדי להשיג עוד דברים כמותו, אשר מתאימים למעמד הגבוה. באותה מידה אנחנו יכולים להיות מונעים מבפנים, ע"י מוטיבציה, בלי הצורך בנראות העמידה של ריהוט יוקרתי שידחוף אותנו, אבל זה בהחלט לא מזיק להזכיר לעצמנו לאן אנחנו שואפים ומה הצלחנו להשיג עבור עצמנו בזמן התהליך.

ריהוט יוקרתי, אם כן, תוכלו למצוא בבתים של עשירים ובבתים של אלה השואפים להיות עשירים.ריהוט יוקרתי בבתים של אלה השואפים להיות עשירים הוא אלמנט מאוד חשוב בדחיפה שלהם ומאמצי הטיפוס, ואם אתם ביניהם, אין במה להתבייש שעדיין לא הגעתם לפסגה ולנוחות, עצם הידיעה שאתם בדרך הנכונה זה לא מעט. ריהוט יוקרתי הוא רק הצעד הראשון מיני רבים עד להגעה ליעד הנכסף.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009