פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ריהוט לבתי קפה

ריהוט לבתי קפה

קרן תור
פורסם: 28/10/09 10:14

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט לבתי קפה

 

בתי קפה נועדו להשכיח מכולנו את צרות היום ולאפשר לנו רגעים קטנים של הנאה, קטיעה של הרצף המלחיץ של האירועים שמרכיבים את היממה הזו, ואת זו שאחריה ואת זו שאחריה. כדי להשיג את האפקט הזה, את התחדשות האנרגיה שתבוא עם האתנחתא שמספקים בתי הקפה, יש לבחור בקפידה ריהוט לבתי קפה.

ריהוט לבתי קפה הוא סוג ריהוט שונה מריהוט לדירה או מריהוט למשרד למשל, מפני שמטרת ריהוט לבתי קפה היא שונה מכל אלו האחרים. כל בית קפה הוא שונה במהותו וברעיון שמשפיע על העיצוב שלו ולכן ריהוט לבתי קפה תלוי מאוד בהשקפת הבעלים, אבל דבר אחר נשאר זהה – הרצון לגרום ללקוחות לעבור איזושהי חוויה.

ריהוט לבתי קפה יכול לגרום לנו להרגיש כאילו אנחנו שותים קפה בסלון בית – אם משתמשים בכיסאות, תמונות ושאר חפצים שמעלים ניחוחות ביתיים. ריהוט בתי קפה יכול להיות ההפך הגמור מכך, באותה מידה, ריהוט לבתי קפה יכול לעורר כל רגש אחר, או לבטא השקפת עולם. ההנאה של הלקוח תלויה באופן סובייקטיבי, במה שהוא מעוניין לקבל מבתי הקפה שלו, ואם מה שנבחר כריהוט לבתי קפה נותן לו את זה. הרי אם העניין שלנו היה רק בקפה, לא היינו הולכים לבתי קפה כלל, היינו מכינים בבית.

ריהוט לבתי קפה צריך להיבחר בקפידה, כדי לגרום לכמה שיותר לקוחות להעדיף את האווירה בבית הקפה שלך לעומת בתי הקפה האחרים. בנוסף, בעלים צריכים לבחור פריטי ריהוט לבתי קפה שישקפו את הרעיונות שעל בסיסם הוקמו בתי הקפה שלהם, יחד עם נתינת חלקה קטנה של מנוחה ביום עמוס. כאשר כל הסיבות יחדיו מלוכדות. הלקוח יהיה הכי מרוצה כאשר לא רק הקפה טעים, אלא גם פריטי הריהוט לבתי קפה תואמים.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009