פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
שטחי אחסון וריהוט משרדי

שטחי אחסון וריהוט משרדי

קרן תור
פורסם: 28/10/09 10:17

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט משרדי

שטחי אחסון וריהוט משרדי
אחד הדברים שהכי חשוב לוודא שקיים בריהוט משרדי הוא שיש כמות גדולה של שטחי אחסון. על אף העובדה שבימינו רוב הדברים נעשים במחשב, אנחנו עדיין מוצאים את עצמנו זקוקים למקומות במרחב העבודה שלנו לאחסון שלל ניירות חשובים שאיתם אנחנו עובדים, ועל מנת שלא ליצור בלגן וחוסר סדר בעבודה שלנו, ריהוט משרדי רווי בשטחי אחסון הוא, בינתיים לפחות, עד סיום המהפכה הממוחשבת והשתלטות סופית של מחשבים ושטחי האחסון שלהם עלינו, הכרחי.

ריהוט משרדי מורכב מלא מעט פריטים -שולחנות, כסאות, כונניות, טלפונים ועוד, רובם ככולם חשובים לעבודה המשרדית, אבל אחד הדברים שתורמים הכי הרבה למהירות העבודה, יחד עם איכות העבודה הוא סדר. סדר מושג לא רק על ידיד בחירה של ריהוט משרדי איכותי ונוח למשתמש, למרות שאין להפחית בערך של כך, אבל גם במידת הסדר שאותו ריהוט משרדי מאפשר במרחב המשרד.

אם נבחר לרכוש ריהוט משרדי אשר נראה לנו, יפה, נוח ומדיף ריח של הצלחה, אבל הוא גדול מדי ביחס לחדר העבודה שלנו, אנחנו לפתע נרגיש דחוסים, לפתע לא יהיה לנו מספיק מקום לאחסון בגלל שריהוט משרדי אחר יתפוס לנו את המקום שיועד לכך ואז, למרות בחירה של ריהוט משרדי מיטבי, ובגלל שלא התאמנו ריהוט משרדי לסביבה שלו, נשארנו עם מעט מקום, מעט סדר והרבה בלגן בראש.

אם כן, בבחירה של ריהוט משרדי יש לוודא הן שהוא מותאם משתמש, לכך לא התייחסתי כאן, אך וודאי לכולנו ברור שהנוחות האישית שלנו בעת עבודה בעלת השפעה על רמת העבודה שלנו, יש גם לוודא שהריהוט המשרדי נותן לנו כמה שיותר מקומות אחסון ולא חוסם לנו אפשרויות אחסון עתידיות. אם ריהוט משרדי מקיים את הנ"ל, הרי שסביבת העבודה שלנו בדרך להיות אופטימאלית.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009