פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ריהוט עתיק כמשל

ריהוט עתיק כמשל

קרן תור
פורסם: 28/10/09 10:23

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט עתיק

ריהוט עתיק כמשל
אנשים שבוחרים ריהוט עתיק לשדרוג המראה של הבית שלהם עושים בחירה מעניינת מאוד. בימים בהם אנשים בוחרים בריהוט מודרני, אומנותי, ''מיוחד'', לבחור בריהוט עתיק, כמה אירוני, הופכת להיות בחירה לא שגרתית .

ריהוט עתיק מייצג תקופה בעולם שעברה, ריהוט עתיק מייצג תקופה פשוטה יותר, תמימה יותר, ריהוט עתיק יכול להוות מדד עבורנו בכדי לראות כמה שונים פני הדברים כיום מפעם. חלקנו צריכים את התזכורת הזו לשוני שעברה על ריהוט, מריהוט עתיק לסוגים המודרניים של ריהוט, כדי להשליך על חיינו אנו. לשלב פריטי ריהוט עתיק לצד כאלו חדשים בדירתנו, יאפשר לנו לראות את ההתקדמות בעולם ולהזכיר לנו גם את ההתקדמות שלנו עם הזמן, יחד עם זה להזכיר לנו שי עוד הרבה לאן להתקדם.

ריהוט עתיק ממסגר תקופה מסוימת, תקופה שאולי לא היינו קיימים בה אבל מייצגת עבורנו את העבר, ובדיוק כמו לעולם, גם לנו יש תקופות, ישנות יותר חדשות יותר, ובכך שאנו ממשילים ריהוט עתיק לעברנו, ריהוט חדשני יותר להווה שלנו, אנחנו יודעים שבקרוב נרכוש גם ריהוט חדש שיעמוד לצד אלו ויומשל לעתיד שלנו, או – להווה העתידי שלנו.

יש משהו נוסטלגי בשילוב בין רהיטים מתקופות שונות, ריהוט עתיק עם מודרני, בגלל שרובנו מקשרים הריהוט לחיינו. עם ריהוט, אנחנו יכולים לצפות בפריסה של התקופות לנגד עינינו, משהו שלא אפשרי עם הזיכרונות שלנו מהתקופות הפרטיות שלנו ולכן אנחנו נהנים להיעזר בריהוט עתיק להיזכר בתקופות עתיקות ובזה המודרני עבור התקופות הללו.

בבחירה של רכישה חדשה של ריהוט עתיק, אנחנו בעצם עושים בחירה מודעת לא להשאיר את העבר מאחורינו, אלא לשלבו בחיינו. זה מקרין עלינו, על מי שאנחנו וכמה חשוב לנו הקשר לשורשים.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009