פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ריהוט קלאסי

ריהוט קלאסי

קרן תור
פורסם: 28/10/09 10:25

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט קלאסי

חשיבות ריהוט קלאסי בדירה מודרנית
כולנו רוצים שהבית שלנו יבלוט בייחוד שלו אל מול זה של אחרים, ייחוד שבא לידי ביטוי בריהוט, בעיצוב ובאווירה שכל חדר וחדר משרה. אבל יחד עם הרצון להיות שונים ומיוחדים, צריך לזכור שיש מקום גם לריהוט קלאסי. על כך פריט מודרני, פריט ריהוט קלאסי שיאזן אותו, אולי אפילו פריט ריהוט קלאסי אחד על כל שלושה מודרניים, לא יפגע ברעיון הכללי של הבית, רק יהפוך את הרעיון לנגיש יותר לכלל האוכלוסייה.

ריהוט קלאסי, עבור חלק מאלה שיבואו להתארח בסלון נגיד, יהווה עוגן שעליו הם יוכלו להיתלות, בים הדמיון שהוא דירתנו. לא כולם אוהבים שוני, אתם מבינים, וריהוט קלאסי, שהוא הכרחי בכל סלון, כמו ספה, שולחן קפה, מנורה גבוהה וכוננית ספרים יעזרו למקד את האנשים. הם יבואו, ישימו לב למיקומים של פריטי ריהוט קלאסי, דבר שיוריד מהם את המגננות של הגעה למקום לא מוכר, מפני שאותו ריהוט קלאסי יהפוך אותו לקצת מוכר, ואז הם יתפנו לבחון את כל הקריאטיביות המתפרצת של מה שמסביב.

אנשים זקוקים לעוגנים כאלה, כמו זה שמהווה ריהוט קלאסי בדירה מודרנית או פוסט מודרנית, או פוסט פוסט מודרנית. הם צריכים להיעזר במוכר להם כדי להתמודד עם הלא מוכר. אז גם אם בדירה שלכם החלטתם להזניח את כל הרעיונות הקיימים וללכת במסלול מקורי לחלוטין בעיצוב הבית, מן הראוי שתשמרו על קווים כלליים וכמה פריטי ריהוט קלאסי יפוזרו בין כל החדשנות, ולו רק בשביל נוחות האורחים. אחרי הכל, מדובר בדירה בסך הכל ולא במוזיאון.

כולנו רוצים שטביעת היד הייחודית שלנו תתבטא בדירתנו, יש כאלה מוחות יצירתיים שיהפכו את כל הדירה ליצירת אומנות אחת גדולה, אבל גם אלה צריכים לשמור על איזשהו קשר למציאות, קשר שיכול להתבטא בכמה פריטי ריהוט קלאסי שיפוזרו, טיפין טיפין, בדירה.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009