פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ריפודים חדשים על רהיטים ישנים

ריפודים חדשים על רהיטים ישנים

קרן תור
פורסם: 28/10/09 10:26

מאמר זה שייך לקטגוריית ריפודים


לא כולנו רוכשים ריהוט חדש, חלקנו מסתפקים ביד שנייה, אולי שלישית. בגלל זה אנחנו סובלים מהבלייה של הריהוט אותו אנו רוכשים, הרבה יותר מהר מאילו היינו קונים כזה חדש. רובנו לא ממש מתרגשים מההתפוררות שלבד הספה, הקרע בגב הכורסא או כל מאפיין אחר של שימוש בני אדם, בגלל שזה שווה את המחיר הזעום עליו שילמנו. חוצמזה, שגם על כל אלה אפשר להתגבר על ידי ריפודים.

כיום נמכרים ריפודים שונים, רבים ומגוונים, ריפודים לכל הצרכים הביתיים שלנו (וגם ריפודים לצרכים חוץ ביתיים, דוגמת המכונית). אנחנו רק צריכים ללכת לחנות שמוכרת ריפודים ולבדוק מהו הסגנון שאנחנו רוצים בכדי לכסות את הקרעים והבלייה ברהיטים שלנו, בריפודים שהכי יהלמו אותם, הרהיטים, ואותנו, הבעלים החדשים שלהם.

על ידי כיסוי השחיקה הטבעית של הרהיטים בריפודים חדשים דנדשים, אנחנו בעצם נותנים להם משמעות חדשה. לא עוד מדובר ברהיטים של אישה מבוגרת שנזרקו לרחוב, לא עוד ספה מלוכלכת של זוג סטודנטים חסרי היגיינה, עתה, בזכות הריפודים החדשים, הרהיטים איבדו חלק מהאישיות הקודמת שלהם, והם כבר משהו חדש. משהו שלנו.

אומנם תהליך הבלייה של הרהיטים הישנים לא נבלם כי בגלל הריפודים הם נראים חדשים, אבל לפחות לבינתיים, עד שיהיה בידינו הממון ליצור דירה משל עצמנו, עם רהיטים חדשים שלא דורשים עטיפה בריפודים למיניהם כדי שנשב עליהם בלי להיגעל, אנחנו יכולים להרגיש שעשינו כל שיכולנו בכדי להעביר תחושה ביתית עם רהיטים שנפלו עלינו מכורח ההכרח ולא דווקא מרצון.

ריפודים יכולים להוות את ההבדל בין הספות שמי שיבוא להתארח אצלנו יעקם פרצוף למראהן ומעצם המחשבה לשבת עליהן, לבין הספות שאנשים יופתעו בכלל לשמוע שאינן חדשות. וזה מה שאנחנו רוצים בסך הכל, ליצור את האילוזיה של דירה חדשה, מינוס ההוצאה הכספית הכרוכה בכך.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009