פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
שולחנות

התייחסות לשימושים שונים לשולחנות בעת רכישה

קרן תור
פורסם: 28/10/09 10:27

מאמר זה שייך לקטגוריית שולחנות

התייחסות לשימושים שונים לשולחנות בעת רכישה
יש מגוון מאוד רחב של שולחנות שפזורים בדירה. האמת שזה מפתיע כמה שימושים שונים יכולים להיות לשולחנות בהתאם למקום בו הם נמצאים בבית. אפשר להשתמש בשולחנות לצורך אכילה, או שולחנות לצורך מרכוז הסלון, שולחנות עליהם ישבו המגאזינים בהם יעלעלו האורחים מעת לעת, שולחנות לשם עבודה ולימודים, שולחנות ארוכים וחזקים מספיק שעליהן תשבנה הטלוויזיות, שולחנות קטנים שיהיו מקום להניח פריטים בחדר לתצוגה ועוד ועוד שימושים אחרים.

שולחנות יכולים לשמש למגוון רחב של צרכים, כפי שתואר לעיל, אבל כל שימוש דורש שולחנות מסוגים שונים, צורות שונות, וגודל שונה. שולחנות הם עולם שלם וכשהולכים לחנות לבחור מבין השולחנות המוצעים את אלו שיתאימו לדירה, לא קשה להתפזר מרוב המבחר. לכן, עדיף לפני שהולכים, לעשות רשימה של הצרכים שיש לנו בבית וששולחנות יוכלו אולי לענות עליהם. כאשר הרשימה לפנינו, תהליך הבחירה בין שולחנות הופך קל ביותר, שהרי עינינו יפסלו מיד את כל השולחנות שצורתם לא מאפשרת להם לבצע כהלכה את המשימות השונות שהם יצטרכו לבצע בדירה.

אבל רשימה של צרכים מהשולחנות אפשר רק לעשות כאשר מודעים לצרכים וליכולת של שולחנות מסוגים שונים לספק אותם. עבור חלקנו, עולם השולחנות רחוק מאתנו, אנחנו לעיתים אפילו לא יודעים ששילוב שולחנות בפינות כאלו ואחרות של הדירה יכולים לתרום לנו. אנחנו גדלנו על זה ששולחנות מקומם בפינת האוכל במטבח במרכז הסלון והשימושים האחרים שלהם בכלל לא עולים על דעתנו. עבור אנשים כאלו, שווה לקחת יום או יומיים של בחינת שולחנות שונים בחנויות או באינטרנט מבלי לרכוש דבר, אחר כך בחינה של החללים בבית ואז ניסיון להתאים שולחן לחלל ולפתח איזושהי ראייה שונה מזו שהייתה כבר לגבי שולחנות. אחרי כן, כאשר העיניים כבר נפקחו לעולם השולחנות, לבצע את המתואר בפסקה למעלה.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009