פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
שולחנות אוכל

שולחנות אוכל

קרן תור
פורסם: 28/10/09 10:30

מאמר זה שייך לקטגוריית שולחנות אוכל

שולחנות אוכל ומוסיקה
שולחנות אוכל משמשים אותנו בכל יום, מספר פעמים ביום. אלו מאתנו שיוצאים מוקדם לעבודה לא תמיד מספיקים ליהנות מארוחת בוקר מזינה שחשובה להתחלה מסודרת של היום. בדרך כלל שולחנות האוכל של העסוקים מבינינו זוכים לחוש את המגע של קפה חם והגסות של נייר עיתון ולא יותר מזה.

להתחיל את היום ללא השובע של ארוחה טובה, כולנו יודעים שלא בריא. צריך אוכל בשביל להתרכז, וגם, לא סתם קוראים לשולחנות אוכל, עליהם אנחנו אמורים ליהנות מאותה ארוחת בוקר נאלמת ''שולחנות אוכל'' ולא ''שולחנות קפה''. שולחנות קפה זה בסלון, כשנרגעים מארוחה גדולה או מיום ארוך, שולחנות אוכל הם מקום לצבור אנרגיות לקראת היום או הלילה. השימוש של שולחנות אוכל, אם כן, הוא מהותי.

אבל, אין מה לעשות, חלקנו מעדיפים לישון עוד קצת מאשר להיות מסובים סביב אותם שולחנות אוכל ולאכול ארוחה מזינה על הבוקר. זו בחירה לגיטימית שכמבוגרים אנחנו יכולים לעשות בלי רגשות אשם, אחרי הכל הנפגע העיקרי ממעשינו אלה, הוא אנחנו בעצמנו.

אז מה עוד אפשר לעשות סביב שולחנות האוכל כדי שייתן לנו את האנרגיה שאנחנו צריכים, ולא דווקא מקפה, כי קפה, כך הסכמנו, מקומו על שולחן הקפה בסלון? אפשר לחבר רדיו קטן. שולחנות אוכל ועליהם רדיו אינם חדשים, סבא שלי מאזין לרדיו עם הארוחה כבר שנים רבות. אבל כיום, הרעיון הנושן הזה לתוספת הקטנה לשולחנות אוכל, תוספת שיכולה לשפר לא רק את מצב הרוח שלנו, יכולה גם להעיר אותנו ולחבר אותנו אל תוך היום החדש במיזוג טבעי וקל בין השינה להתעוררות ליציאה לעבודה, כבר כמעט ואינה קיימת. שולחנות אוכל כיום בדרך כלל מכילים תחתית לקפה, אולי איזה אגרטל קטן עם פרח מפלסטיק וזהו. חבל, מוסיקה על שולחנות אוכל תשדרג את האווירה ואולי מרוב הנאה תחליטו גם לקום יותר מוקדם ולאכול משהו לפני היציאה לעבודה, שזה בכלל טוב.

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009