פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
שולחנות למסעדה – נקודות למחשבה

שולחנות למסעדה – נקודות למחשבה

קרן תור
פורסם: 28/10/09 10:30

מאמר זה שייך לקטגוריית שולחנות למסעדה


שולחנות למסעדה הם המארח הסטטי של כל לקוח שמחליט לטעום ממטעמי השף בכל מסעדה. שולחנות למסעדה יכולים לקבל ביקורת חיובית מקהל הלקוחות, אם הם מארחים למופת, אם הלקוחות מוצאים שיש די מקום לידיים, שהם נקיים, בגובה המתאים ביחס לכסא ואם הם יפים. ישנם עוד הרבה פרמטרים שקובעים, עבור הלקוחות, אם אלו שנבחרו למשמש כשולחנות למסעדה מסוימת קיבלו את פניהם כראוי והעבירו להם ערב נעים במסעדה, אבל הקריטריונים הפרטניים של כל לקוח אינם משהו שיכול בעל מסעדה לצפות בעת בחירת שולחנות למסעדה.

אם כן, עליו, בעל המסעדה, לוודא שהשולחנות למסעדה אותם הוא בוחר, יעמדו בקריטריונים אוניברסאליים של נוחות המשתמש בהם. שולחנות למסעדה צריכים, דבר ראשון להיות מותאמים לכמות קהל היעד. במידה והמסעדה משרתת קהל שמורכב בעיקר ממשפחות בנות חמש נפשות או יותר, הרי שבחירת שולחנות למסעדה שמכילים רק ארבעה מקומות ישיבה יוצרת מצב לא נוח – כדי לשרת את קהל היעד המרכזי צריך לחבר שולחנות והכל הופך מסורבל. נוסף על כך, שולחנות למסעדה צריכים להתאים לרעיון הכללי של עיצוב המסעדה מבחינת הצבעוניות שלהם, הצורה שלהם והחומר מהם אותם שולחנות למסעדה עשויים.

אחרי ששתי הנקודות הנ"ל, של התאמה לקהל היעד והתאמה לעיצוב הכללי של המסעדה, מולאו בצורה מיטבית, ניתן להתפנות לקריטריונים קצת יותר ספציפיים הנוגעים לשולחנות למסעדה. זאת על מנת שבחירת השולחנות למסעדה טענה על רצונותיהם המדויקים של כמה שיותר מלקוחותיה ובעליה גם יחד. על כל מסעדה לבחון את האופציות לשולחנות למסעדה, יחד עם הצרכים הספציפיים שקשורים למסעדה עצמה ולבחור את השולחנות למסעדה שיבטיחו מיזוג טוב של כל אלה.

שולחנות למסעדה, כאמור, הם פריטים אשר מלווים את הלקוחות במהלך כל השהות במסעדה, ולכן יש צורך להקדיש מחשבה מעמיקה בבחירתם.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009