פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
פרגולות חשמליות - להיות עם להרגיש בלי

פרגולות חשמליות - להיות עם להרגיש בלי

איילה
פורסם: 28/10/09 10:43

מאמר זה שייך לקטגוריית פרגולות

אוהבים את השמש אבל לא בין 14:00 ל-16:00. אוהבים את השמש אבל לא את הגשם? אולי הפוך? אולי אחד מבני המשפחה אוהב את הגשם והשני דווקא את השמש היוקדת? זה בסדר, לא צריך לריב. יש פרגולות שניתן לכוון אותן לפי ההעדפות ולפי מצבי הרוח. בדיוק. הכוונה לאותן פרגולות חשמליות ההולכות והופכות יותר ויותר נפוצות בבתים בארץ (יותר נכון - בחצרות של בתים בארץ).
פרגולות חשמליות מאפשרות לכם לבחור את המצב בו אתם רוצים הכיסוי, מלא, חלקי, או בכלל לא. פרגולות חשמליות מאפשרות לכם להנות מכל העולמות, להיות בחוץ תחת כיפת השמים, להיות בחוץ ולהיות מוגנים מנזקי השמש ולהיות בחוץ ולהנות מהגנה חלקית (לפי בחירה).
פרגולות חשמליות ניתנות להפעלה באמצעות מתג חשמלי וכן באמצעות שלטים הפועלים בעזרת בטריות.
איך משיגים פרגולות חשמליות?
יש כיום בעלי מקצוע אשר תחום התמחותם הוא התקנת פרגולות. ניתן לרכוש פרגולות על פי מידות סטנדרטיות או לחילופין, להזמין פרגולות במידות המתאימות לכם. לצורך התקנת פרגולות בחצר או במרפסת הבית, יש לתאם איש מקצוע אשר מתמחה בהתקנת פרגולות (מאחר ומדובר כאן בהתקנת מערכת חשמלית).
פרגולות חשמליות הן השקעה גדולה יותר מאשר פרגולות סטנדרטיות, הן מבחינת העלות (הן יקרות יותר) והן מבחינת זמן העבודה סביב התקנתם כולל תיאום עם אנשי שירות אשר צריכים להגיע ובית ולהתקין את כל המערכות.
אחד היתרונות הבולטים בהתקנת פרגולות חשמליות,להבדיל מהתקנה תוצרת בית של פרגולות סטאטיות, הוא יתרון הביטוח. רוב בעלי המקצוע והרשתות בהן מוכרים פרגולות - מעניקים תעודת אחריות כך שבמקרה של תקלות - יש לכם כיסוי.
אז אם אתם כבר חושבים על פרגולות אבל לא מצליחים להחליט איזה סוג, או שחלק מבני המשפחה בעד וחלק נגד - הפשרה הטובה ביותר היא פרגולות חשמליות (כל היתרונות של פרגולות עם היתרונות של "תחת כיפת השמים").
התקנת פרגולות חשמליות היא מורכבת יותר, אורכת יותר זמן, דורשת מומחיות ואף העלות שלה גבוהה יותר מהתקנת פרגולות סטאטיות אבל התוצר הוא מה שקובע. התקנת פרגולות חשמליות היא השקעה חדפעמים לטווח הארוך ולכן מומלת לשקול את האופציה הזו ברצינות.

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009