פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
עיצוב הבית - מתי הזמן הנכון?

עיצוב הבית - מתי הזמן הנכון?

איילה
פורסם: 28/10/09 11:00

מאמר זה שייך לקטגוריית עיצוב הבית

עיצוב הבית - מתי הזמן הנכון?
אין זמן נכון וזמן לא נכון לביצוע עבודות עיצוב הבית, זה תלוי בסדר יום שלכםושלכם בלבד. כעקרון, ישנם מועדים טובים יותר באופן כללי לעבודת עיצוב הבית - בתקופות החגים, כאשר יש לכם חופש מהעבודה וכל בני המשפחה בבית אבל רק אם אתם לא מארחים אורחים ואין לכם מספיק מטלות על הראש. כעקרןם, אנשים המארחים בביתם בחגים מעדיפים לסיים את מלאכת עיצוב הבית לפני החגים וזה מוסיף המון מתח אבל משתלם בסופו של דבר.
עוד עצה חשובה, אם אחד מבני הזוג מקבל חופשת קיץ (חופש גדול), זו הזדמנות מצויינת לעבודות עיצוב הבית כי יש לו הרבה זמן פנוי (ואין מה לעשות, עבודת עיצוב הבית לוקחת זמן!) ןלהבדיל מתקופת החגים, אין הרבה אנשים בחנויות,הקניות מתבצעות באופן רגוע יחסית והכי חשוב, אם יש לכם חופשה ארוכה, אתם יכולים לעבוד על עיצוב הבית בשקט וללא דאגות.
מומלץ מאוד לסיים את פרויקט עיצוב הבית לפני ימי החורף הקשים ואם לאהספקתם אז כדאי לדחות זאת עד חלוף החורף מאחר ועבודות רבות כמו טיוח, סיוד וכיו"ב, פשוט קלות יותר לביצוע ומהירות יותר בטמפרטורה גבוהה.
אם קניתם בית חדש או שאתם מרחיבים או מוסיפים עוד חדר, אפילו סוגרים מרפסת או כל שינוי קטן אחר בבית, זו כבר הזדמנות טובה להתחיל לבצע את עבודת עיצוב הבית כי אתם כבר ממילא מתפנים לשהות בבית, לצאת למסע רכישות, נקיונות וסידורים - כך שעדיף לרכז את כל המשימות בבת אחת מאשר לטפל כל כמה חודשים בנושא אחר.
עצה חשובה לשאלה מתי לא לעסוק במלאכת עיצוב הבית - לא להתחיל כאשר אתם נמצאים בצומת דרכים בחיים (לקראת עבודה חדשה, לקראת מעבר דירה אופציונאלי וכיו,ב). מומלץ מאוד שלא להתחיל לעסוק בפרויקט של עיצוב הבית כאשר אחד מבני המשפחה חולה או על רקע אבל וכו'' כי אתם פשוט לא תוכלו להקדיש את כל תשומת הלב שלכם לטובת עיצוב הבית ולאחר מכן תתחרטו.
עיצוב הבית צריך להעשות כשיש לכם את הזמן, הסבלנות וכמובן - את המשאבים הכלכליים לבצע זאת על הצד הטוב ביותר.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009