פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
עיצוב חדרי שינה

עיצוב חדרי שינה גם אצלנו האזרחים מהשורה זה יכול להיות פשוט.

אופיר נגר
פורסם: 28/10/09 11:17

מאמר זה שייך לקטגוריית עיצוב חדרי שינה

עיצוב חדרי שינה גם אצלנו האזרחים מהשורה זה יכול להיות פשוט.
עיצוב חדרי שינה הוא לא דבר כלכך פשוט, אלא אם כן אנחנו מסתפקים במועט אבל בדרך כלל כאשר מדובר במשפחה שעוברת לבית חדש ודיי גדול רצוי שתשקיע בתחום עיצוב חדרי שינה בביתה כי כאשר מסתכלים על עיצוב חדרי שינה במגזינים ובכלל מעיניי המומחים מגלים הרבה דברים שלא ידענו על תחום עיצוב חדרי שינה אגב, לא משנה אם מדובר בארץ, בארה"ב או בכלל.
עיצוב חדרי שינה הוא תחום רחב שמתקשר כמובן לעיצוב בכלל אך מי שמבין בכך אפילו מעט יכול ליצור עולם שלם רק בחדר השינה שלו. מי שראה בתכנית העיצוב האמריקאית - "אקסטרים מייקאובר", עיצוב חדרי שינה תופס שם מקום בהחלט נכבד בכל העיצוב, מחדרי שינה של הילדים בין זה של ההורים ואפילו חדר שינה עבור האורחים. בתחילה כשאנחנו רואים את התכנית והמעצבים, אלה שאחראיים על תחום עיצוב חדרי שינה אומרים לנו שכך יראה החדר זה נדמה לנו כאילו מדובר בפלא, אך אם ניקח זאת אלינו הביתה ונתמקד בתחום עיצוב חדרי שינה, למשל ניקח מגזינים שמציעים הצעות בתחום עיצוב חדרי שינה, נסתכל מעט באינטרנט באתרים שכל כולם מוקדש לתחום עיצוב חדרי שינה, נגלה שזה יכול להיות פשוט יותר מכפי שחשבנו בתחילה.
כמו שבתכנית אקסטרים מייקאובר יש כסף ויש להם קשרים ובשבוע הם בונים בית ומטפלים בכל הקשור לתחום עיצוב חדרי שינה בלי בעיות אז לנו ייקח מעט יותר משבוע אבל אם נתייעל וניוועץ בלא מעט טיפים שאנחנו יכולים לקבל ממגזינים או מתכניות עיצוב ואולי אפילו מחנויות הריהוט השונות נוכל להגיע לסטנדרט גבוה של עיצוב חדרי שינה גם בחדרי השינה שלנו. נכון, מדובר בהשקעת אנרגיה לא מעטה אבל עיצוב חדרי שינה בביתנו לרמה גבוהה הוא בהחלט אפשרי.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009