פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
עיצוב חדרי תינוקות

עיצוב חדרי תינוקות

אופיר נגר
פורסם: 28/10/09 11:17

מאמר זה שייך לקטגוריית עיצוב חדרי תינוקות

עיצוב חדרי תינוקות יכול להיות פשוט ביותר, אם נתייחס למס'' דגשים קטן.

נדמה כי עיצוב חדרי תינוקות הוא דבר גדול עבורנו בעיקר כהורים צעירים, כי היום אנחנו נותנים הרבה יותר תשומת לב כאשר אנו ניגשים לתחום של עיצוב חדרי תינוקות.
עיצוב חדרי תינוקות מהווה חלק מאד נכבד בעיקר בתחילת דרכינו כהורים. אנחנו רוצים שחדר התינוק שלנו יהיה שמח, נעים, מרוהט בכל הטוב שניתן אך גם בטיחותי וכן הלאה.
יש לא מעט פילוסופיות בתחום עיצוב חדרים בכלל ובתחום עיצוב חדרי תינוקות בפרט שחשוב להתייחס לדגשים שלהם בעיקר בכל הקשרו לחשיבות בהתפתחות הילד, צבעים, בטיחות, גירויים עבור הילד, בטיחות בריהוט שבחדר ועוד.
הרשתות הגדולות לתינוקות וגם חנויות הריהוט השונות נותנות את הטון בתחום עיצוב חדרי תינוקות ולא פעם אנחנו מתייחסים לדרך עיצוב חדרי תינוקות של הרשתות האלה. הן ממליצות לנו על מבחר רב של ריהוט אך גם מראות לנו כיצד ניתן למקום אותו בחדר התינוק כך שיהיה יעיל עבורנו ועבור התינוק.
היום ניתן ללמוד הרבה על עיצוב חדרי תינוקות אפילו רק אם נתחיל ונעיין במספר מגזינים מצומצם אשר עוסק בתחום עיצוב חדרי תינוקות ומכאן הלאה נוכל להמשיך ולעיין באינטרנט וקיימות שלל הצעות לשיפור עיצוב חדרי תינוקות, הצעות ייעול ודגשים על מה חשוב לנו כאשר מדובר בתחום עיצוב חדרי תינוקות ומה חשוב לנו כהורים לדעת.
לשמחתנו מדובר בחדר קטן שאפילו אם אנחנו רק מעט יצירתיים בדמיוננו ניתן להפליג ואנחנו לא צריכים להיות מעצבים גדולים של עיצוב חדרי תינוקות בכדי להצליח ולהגיע לעיצוב מקסימאלי של החדר לתינוק שלנו, ניתן להפיק מריהוט יד שנייה או כזה שאנחנו מקבלים מהקרובים שלנו, הרבה וליצור סביבה נעימה לתינוק שלנו שמורכבת מהרבה צבעים ודגשים חשוב להתפתחותו אפילו ממוצרים קטנים שניתן לרכוש ללא השקעה גבוה פיננסית.

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009