פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
עיצוב רהיטים

עיצוב רהיטים

אופיר נגר
פורסם: 28/10/09 11:21

מאמר זה שייך לקטגוריית עיצוב רהיטים

תחום עיצוב רהיטים הוא מאד מתקדם אך כדאי שנדע לשלב בניהם.
אני לא אחת שמבינה הברה כשמדובר בעיצוב הבית בכלל, אז עיצוב רהיטים בטח שלא, אך מצד שני לכל אחד מאיתנו יש את מה שהוא אוהב את הסגנון שהוא אוהב רק שהחכמה היא לשלב בין הרהיטים . היום קיימת השקעה רבה בעבור עיצוב רהיטים, יש שמשקיעים בעצמם ובשיטה של עיצוב רהיטים עצמי, למשל לוקחים רהיט ישן והופכים אותו למודרני יותר אך זה בעיקר מי שניחנו בכישרון, מי שלא בדרך כלל ייקחו רהיט ישן ויצבעו אות בצבע חדש ועד כאן עיצוב רהיטים בעבורם...
אך היום יש בהחלט השקעה ניכרת בכל הקשור בתחום עיצוב רהיטים, ניכר שגם קיימת השקעה בצורה כזו שלא נושפע גם ממחיר של עיצוב רהיטים, ז"א שהעיצוב לא בהכרח יעלה את המחיר כאשר אין מדובר בחנויות לעיצוב הבית אלא רשתות גדולות של ריהוט שזה יותר תעשייתי. אבל בכל זאת ברשתות הגדולות של הריהוט יש השקעה רבה בכל תחום עיצוב רהיטים מהרהיט הקטן ביותר והפחות שמיש ועד לרהיט הנצרך ביותר לא משנה מהו, כל זה ועוד לא נגענו בחנויות ריהוט שמשקיעות באופן ספציפי בתחום עיצוב רהיטים, עדיין נמצא השקעה רבה בנוסף לבטיחות רהיטים, יעילות הרהיטים ותוחלת הרהיטים אם לדוגמא מדובר בארון, נראה כי יש הרבה השקעה רבה בתחום של עיצוב רהיטים וזה אפילו באותו שלב חשיבות עם הבטיחות והיעילות של הרהיט.
הרבה פעמים נרצה למשל לרכוש רהיט שהוא בהכרח ממלא את מה שאנחנו רוצים מבחינה טכנית אך הוא לא משתלב לדוגמא עם שאר הרהיטים בסלון. ואז לא משנה כמה עיצוב רהיטים הוא מתקדם ומאד טוב היום, אם לא נדע לשלב את הריהוט יחד לא תשנה כמה השקעה יש בעבור עיצוב רהיטים.
 




 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009