פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי ילדים

הרשתות הגדולות של חדרי ילדים מתחרות על ליבנו כהורים.

אופיר נגר
פורסם: 28/10/09 11:33

מאמר זה שייך לקטגוריית חדר ילדים


היום, לאחר ששקלנו והתייעצנו והחלטנו לגדול בביתנו וליצור גם לילדינו מרחב ומחליטים שהמשפחה גדלה מספיק ושהגיע הזמן לכך, אנחנו בין היתר, מתחילים מהגדלת חדרי ילדים ורוצים למקסם את האופציות בעבור חדרי ילדים. בעיקר כשמדובר במשפחתנו אנחנו נהיה מוכנים אפילו להשקיע פחות בחדרי השינה שלנו או בסלון שלנו או אפילו במטבח רק בכדי להשקיע מה שיותר בכיוון חדרי ילדים .
אם מדובר כספית וגם אם מדובר בזמן שאנחנו נשקיע ואולי אפילו נחשוב על מעבר דירה בעבור ילדינו אין לא נחשוב פעמיים .

כיום קיימות רשתות גדולות בעיקר אך גם מתחברות אליהן חנויות קטנות יותר שמוכרות ריהוט אך גם חדרי ילדים והן מתחרות זו בזו ולמעשה מתחרות על ליבנו שלנו כהורים ועם כל המודעות הקיימת בעניין הילדים שלנו למעשה, קיימת מודעות בעניין חדרי ילדים בפרט. אנחנו רוצים את מירב האיכות בעבור ילדינו ונשקיע בו בצעצועים אשר תורמים להתפתחותו ונשקיע בריהוט איכותי אשר יספק גם אחסון וגם מרווח בחדר ונרצה שכל זה ישלב בתוכו גם בטיחות מלאה כאשר מדובר בחדר של ילדינו.

הרשתות יודעות זאת ועל כן מכוונות לכמה שיותר טכנולוגיה ואיכות בעניין של חדרי ילדים, כמו לדוגמא ריהוט יפה ואיכותי בעבור חדרי ילדים אך עם זאת שהריהוט בעבור חדרי ילדים יהיה גם בטיחותי ויעמוד בכל התקנים הדרושים – כאשר מדובר בעבודה לא קלה בעבור הרשתות לריהוט חדרי ילדים ורשתות ריהוט בכלל. בנוסף לכל זה כידוע מדובר במחירים לא מבוטלים שכן בכדי להשיג גם ריהוט חדרי ילדים איכותי וגם עיצוב יפה בעבור חדרי ילדים ומתאים בטיחותית בעבור חדרי ילדים ועם כל זה להצליח ולהתאים את המחיר לצרכן זה אינו פשוט, על כן הרשתות מנסות בכל פעם ביחד עם הטכנולוגיה לבוא לקראת הלקוח ולמצוא רעיונות חדשים אולי במחירים נמוכים יותר ובכך גם להצליח ולתת מחירים אטרקטיביים לנו ההורים.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009