פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי שינה מעץ מלא

חדרי שינה מעץ מלא, לא בהכרח עיצוב כבד.

אופיר נגר
פורסם: 28/10/09 11:34

מאמר זה שייך לקטגוריית חדרי שינה מעץ מלא

בסדרה בנות גילמור למי שלא ראה אספר כי יש פרק בו החבר החדר של האם שמה לורליי החליט להעביר לחדר השינה שלהם ריהוט שכולו מה שנקרא מעץ מלא.
לורליי ראתה זאת והאמת לומר חטפה הלם ולא ידעה איך לומר לחברה בעלה לעתיד שהחדר נראה כבד מידיי והיא אינה אוהבת כלל את העיצוב כי היה מדובר בריהוט של אימו ריהוט יקר והוא השקיע כמובן בכל ההעברה וכולי.
היום, חדרי שינה מעץ מלא מהווים חלק שנחשב מאד יפה בעיצוב חדרי שינה, אם נסתכל בחוברות לעיצוב הבית נגלה שיש לא מעט חדרי שינה מעץ מלא בהצעות לעיצוב חדר השינה, גם אם נבדוק באינטרנט נמצא שיש מחלקות שלמות לעיצוב חדרי שינה מעץ מלא, נמצא גם שיש ספקים שהינם מובילים בתחום חדרי שינה מעץ מלא ולא מעט הצעות לריהוט חדרי שינה מעץ מלא.
נדמה לנו כמו בסדרה שסיפרתי בתחילה, כי חדרי שינה מעץ מלא יהיו בהכרח כבדים כאלה ועיצוב ישן אולי או חום כהה במיוחד ונראה כאילו יהיה כבד לנו בחדר השינה. אך כאשר נכנס לאינטרנט ונסתכל על תמונות של חדרי שינה מעץ מלא נגלה כי חדרי שינה מעץ מלא לחייבים בהכרח להיות כבדים או בעיצוב כמו של בתי מלוכה או בתים של פעם ואינם בהכרח כבדים ויאפילו על חדר השינה שלנו. בואו נאמר חדרי שינה מעץ מלא לא ממש – כשמם כן הם. מה שכן כאשר נבדוק חדרי שינה מעץ מלא לעומק ולראות עיצוב שלהם באינטרנט נוכל לגלות שמדובר כמובן שריהוט מעיין זה יכול להיראות גם עדין יותר ולא כמו זה שקבלה האם בסדרה המדוברת לחדרה. ובנוסף חדרי שינה מעץ מלא בהכרח יכולים להישמר לאורך שמן, לשמור על עיצובם וגם במעברי דירה לא יתפרקו מהר כלכך.

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009