פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ארונות

ארונות מטבח הם הארונות המרכיבים חלק גדול מן המטבח. ארונות אלה משמשים לאחסון של כלי אוכל ושל מזון במטבח והם נמצאים בשימוש תכוף.

ברוך
פורסם: 14/01/10 13:59

מאמר זה שייך לקטגוריית ארונות

ארונות
ארונות מטבח הם הארונות המרכיבים חלק גדול מן המטבח. ארונות אלה משמשים לאחסון של כלי אוכל ושל מזון במטבח והם נמצאים בשימוש תכוף. נוסף על כך ארונות המטבח מהווים חלק אינטגראלי מהמטבח עצמו וכתוצאה מכך גם כחלק מהעיצוב של המטבח עצמו, על כן חשוב לבחור בקפידה ארונות מטבח כאשר רוצים להשקיע במטבח מעוצב.
ארונות מטבח ניתן למצוא בעיצובים שונים כמו גם תוך שימוש בסוגים של עץ. ישנם סוגים של עץ אשר יותר פופולאריים מסוגים אחרים. בתחום עיצוב המטבחים ניתן למצוא מטבחים בסגנונות עיצוב שונים הנעים ממודרני ומינימליסטי ועד לעיצוב כפרי. בעיצוב כפרי לרוב נמצא ארונות מטבח שעשויים מעץ. בעיצוב מודרני נוכל למצוא גם ארונות מטבח שעשויים מנירוסטה או מחומרים אחרים שאינם עץ.
ארונות מטבח הם חלק מודולארי במטבח וניתן לפי הצורך גם להחליף ארונות מטבח אשר התבלו בארונות חדשים ובכך לחדש את המטבח. ניתן גם להסיר את כל הארונות במטבח ובכך לשנות לחלוטין את העיצוב של המטבח.
בסגנון העיצוב הכפרי לרוב נראה ארונות מטבח מעץ. סגנון העיצוב הכפרי מושפע מכפרי אירופה וארה"ב בהם העץ הוא דומיננטי כחומר הגלם המשמש ליצור של מוצרים רבים. מטבחים בעיצוב כפרי מתאפיינים בחיבור יחסי לטבע וקירבה רבה יותר לאדמה מאשר מטבחים בעיצוב מודרני. לכן במטבחים בעיצוב כפרי ארונות המטבח יהיו עשויים לרוב מעץ.
ארונות מטבח הם ארונות שנתונים לשימוש תכוף וכמעט יומיומי, הם אמורים לשמש לאחסון יעיל של מזון ושל כלים. כמו כן ארונות מטבח אמורים להיות עמידים לאורך זמן תחת שימוש תכוף. מחירם ואיכותם של ארונות המטבח מושפע מאיכות העץ. העיצוב של המטבח בכללותו כמו גם של ארונות המטבח משפיע גם הוא על מחירו של המטבח.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009