פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי שינה

חדרי שינה הם חדרים בהם אנו ישנים.שינה היא אחת הפעולות שאדם מבצע באופן התכוף ביותר בחייו ובתדירות גבוה ביותר.

ברוך
פורסם: 14/01/10 14:03

מאמר זה שייך לקטגוריית חדרי שינה

חדרי שינה

חדרי שינה הם חדרים בהם אנו ישנים.שינה היא אחת הפעולות שאדם מבצע באופן התכוף ביותר בחייו ובתדירות גבוה ביותר. אנו ישנים כשליש מחיינו ואף יותר ובממוצע בין שש לשמונה שעות בלילה ולכן יש חשיבות רבה לחדרי שינה. חדר השינה והעיצוב שלו משרים אוירה מסוימת ומשפיעים בכך גם על איכות השינה שלנו.
שינה היא פעילות חשובה ביותר אשר משפיע רבות על איכות חיינו ולא רק על הלילות שלנו אלא גם על הימים שלנו ולכן חשוב להשקיע בחדרי שינה. למזרון בחדרי השינה יש השפעה ניכרת על איכות השינה שלנו וכך גם על התפקוד שלנו במהלך היום, נוסף על כך גם לעיצוב של חדרי השינה יש השפעה על איכות השינה. חשוב ליצור עיצוב רגוע אשר מעודד אותנו להירגע ולשקוע בשינה עמוקה.
ישנם בשוק סוגים שונים של חדרי שינה ויש מחבר גדול מאוד של מיטות ושל מזרונים. מתוך מבחר צריך לבחור את חדרי השינה שמתאימים לנו ביותר. כמובן שלכל אחד מבני הבית ילדים או מבוגרים מתאים חדר שינה שונה. חדרי שינה של תינוקות לא זהים לחדר שינה של בני נוער מתבגרים. גם המיטות והמזרנים בחדרי שינה של מבוגרים ושל תינוקות למשל שונים אחד מן השני.
בחדרי שינה נמצא גם ארון לאחסון של בגדים ושל חפצים, אלא אם באותו הבית יש גם חדר ארונות. למעשה חדר השינה משמש גם לפעילויות נוספות מלבד שינה אך יחד עם זאת חשוב לא להפוך את החדר למחסן או לחדר שלא נעים לשהות ולישון בו ועל כן כדאי לשים לב לכך שלשינה מקום חשוב מאוד בחייו של האדם ולא להזניח אלמנט זה בחדר המשמש לשינה.
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009