פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
כסאות

כסאות זה עולם בפני עצמו. זה עולם שאנחנו חושבים שאנחנו מכירים אבל אנחנו לא מכירים כמה שאנחנו לא מכירים את העולם הזה.

הראל
פורסם: 20/01/10 12:30

מאמר זה שייך לקטגוריית כסאות

 כסאות זה עולם בפני עצמו. זה עולם שאנחנו חושבים שאנחנו מכירים אבל אנחנו לא מכירים כמה שאנחנו לא מכירים את העולם הזה. כסאות זה כל דבר שאנחנו יושבים עליו. יכול להיות שאנחנו משתמשים במיני כסאות בכל מיני צורות אחרות, אבל בגדול כסאות יועדו לכך שנשב עליהם.

 

כסאות זה משהו שכולנו מכירים. כולנו מכירים ועם זאת אנחנו לא מסוגלים להגיד מה זה בדיוק. התרגיל הכי ישן-נושן בחוגי פילוסופיה שונים שואל את התלמידים מה זה כסאות ומבקש ממנו להגדיר את המילה. התלמידים הנבוכים בסופו של דבר מגלים שהם לא מצליחים לגלות את התשובה, זאת מכיוון, כך הם מגלים, שהמילה כסאות היא מילה תלוית תרבות- בתרבות מסוימת כסאות הם כל חפץ בעל 4 רגליים שיושבים עליו בתרבויות אחרות זה כריות ששמים על הרצפה.

 

כסאות זה משהו שיכול להתחיל מכסאות פשוטים ורגילים עד לכסאות אורטופדיים, כסאות מסאג'' ושיאצו ועוד מיני המצאות רבות ומגוונות שעוטות על הזמנים המודרניים.

כסאות הם בעצם כל דבר שאנחנו מייעדים אותו לישיבה. יכול להיות שאלה כסאות רגילים ופשוטים שאנחנו מפזרים בהמוניהם בכל מיני אירועים וטקסים או כסאות יותר מתוחכמים שאנחנו רוצים בתוך הבית שלנו, המשרד שלנו או בחדרי ישיבות לאנשי VIP. לא משנה עבור מה אנחנו רוצים כסאות, כסאות זה חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו.

כסאות הם דבר שאנחנו משתמשים בו כמעט כל הזמן- חלק יותר וחלק פחות. ישנם אנשים שעבורם כסאות זה כמו בית שני- הם קמים לעבודה כדי לשבת על כיסא במשרד וחוזרים הבייתה כדי לשבת על כסאות מול הטלוויזיה או מסך המחשב כדי לשחק במשחקים.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009