פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מיטות

מיטות הן הדבר הזה שאנחנו ישנים עליו. אבל האם אנחנו באמת יודעים על מה אנחנו ישנים והאם זה טוב לבריאות שלנו?

הראל
פורסם: 20/01/10 12:40

מאמר זה שייך לקטגוריית מיטות

מיטות הן הדבר הזה שאנחנו ישנים עליו. אבל האם אנחנו באמת יודעים על מה אנחנו ישנים והאם זה טוב לבריאות שלנו?

זה נעשה נודע בציבור הצורך בשינה טובה ואיכותית כדי לתפקד בחיי היום יום. השינה שלנו משפיעה על התפקוד שלנו מבחינת יכולת ריכוז, חוזק פיזי, מנטאלי ועד לזיכרון שלנו של דברים.

ככל שאנחנו ישנים יותר טוב בלילות אנחנו מצליחים לחדש את האנרגיה שהוצאנו במהלך היום בצורה יותר טובה- להתחדש ולחדש את האנרגיה שהוצאנו וכך לקום רעננים ומלאי מרץ ליום חדש ונפלא נוסף.

 

בעוד איכות השינה מושפעת מהרבה דברים- לחץ ודאגות, מצב בריאותי ועוד מיני דברים, היא מושפעת בצורה ישירה גם מסוגי מיטות שעליהן אנחנו ישנים- מיטות לא איכותית- מיטות לא יציבות, רעועות ולא נוחות, עשויות לגרום לנו לשינה לא איכותית וכך לגרום לנו לקום עייפים ותשושים, אפילו אם ישנו יותר מ-8 שעות בלילה.

 

מיטות הן אחד הדברים שאנשים לא מודעים לצרוך באיכות שלהן. מיטות צריכות להיות מספיק נוחות מצד אחד ומספיק קשיחות מצד שני כדי לספק תמיכה לבנאדם. מיטות עושות את ההבדל בין שינה איכותית לשינה גרועה וכך משפיעה על איכות היום שלנו באופן כללי- ככל שהמיטה שלנו מתאימה יותר לצרכים הפיזיים שלנו- מבנה הגוף, העדפה והיכולת של המיטות לתמוך, כך השינה שלנו תהיה הרבה יותר טובה ורגועה במהלך הלילה.

 

מיטות הן מה שאנחנו ישנים עליהן. מיטות איכותית יוצרות את ההבדל בין לילה גרוע שבו אנחנו לא מצליחים לעצום עין לבין שינה איכותית ורגועה שבה אנחנו ישנים כמו תינוקות. אז אם יש לכם בעיות שינה, אחד הדברים שאתם צריכים לשאול את עצמכם זה- האם אני צריך ללכת להסתכל קצת על מיטות ולקנות מיטה חדשה?
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009