פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ריהוט משרדי

ריהוט משרדי זה כל סוגי הריהוט שאנחנו שמים בתוך המשרד שלנו, בין אם זה משרד שיש לנו בתוך הבית או משרד שאנחנו עובדים בו עם אנשים אחרים מחוץ לבית.

הראל
פורסם: 20/01/10 13:40

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט משרדי

 ריהוט משרדי זה כל סוגי הריהוט שאנחנו שמים בתוך המשרד שלנו, בין אם זה משרד שיש לנו בתוך הבית או משרד שאנחנו עובדים בו עם אנשים אחרים מחוץ לבית.

ריהוט משרדי הוא ריהוט שנועד בראש ובראשונה להפוך את סביבת העבודה שלנו ליותר נוחה ויותר יעילה- כשאנחנו מרהטים עם ריהוט משרדי אנחנו יוצרים אווירה של עבודה- אווירה יחסית נייטרלית שבה אין הסחות דעת מיותרות וזה מאפשר לאנשים להתמקד בעבודה שלהם.

ריהוט משרדי גם יותר "חוסר נוחות" יחסית שתמנע מאנשים לנוח ולהירגע כמו שהם עשויים לעשות על הספה בבית שלהם- הכיסאות, למשל, הם כיסאות שמספיק נוחים ותומכים כדי שיהיה אפשר לשבת עליהם בנוחות למשך הרבה זמן אבל מצד שני מספיק לא נוחים כדי שלא נוכל להירדם עליהם או להישען עליהם ולחלום בהקיץ.

 

ריהוט משרדי הוא ריהוט שאנחנו משתמשים בו כדי לדגם את המשרד שלנו, בין אם אנחנו רוצים ליצור הפרדה בין העבודה לבין שאר התחומים בחיים שלנו (וזה רלוונטי במיוחד לאלה שיש להם משרד בבית) או שאנחנו פשוט רוצים ליצור סביבה יותר יעילה ועם זאת יותר נעימה.

 

לאלה מאיתנו שיש משרד בבית עשויים להכיר את האתגר- אנחנו רוצים לעבוד אבל הסביבה שלנו פשוט מסיחה את דעתנו בכל שנייה. המשחקים של הילדים שמפוזרים בכל מקום, הריח של האוכל והמוזיקה של הילדים ששמים אותה בקולי קולות. ריהוט משרדי עשוי לפתור לפחות חלק מהבעיה כשאנחנו מקדישים אזור מסוים אך ורק לעבודה ומרהטים אותו עם ריהוט משרדי. כך אנחנו מונעים הסחות דעת מיותרות מעצמנו ויכולים להקדיש את מלוא תשומת הלב שלנו לעבודה.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009