פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
סלונים

לפעמים אנחנו מעוניינים לשנות ולגוון את הריהוט בבית, אך לא מעוניינים להשקיע הרבה כסף או לפעמים פשוט אין לנו תקציב גדול לבצע את השינוי המבוקש.

טל
פורסם: 20/01/10 13:43

מאמר זה שייך לקטגוריית סלונים

 סלונים

טל טשירה

 

לפעמים אנחנו מעוניינים לשנות ולגוון את הריהוט בבית, אך לא מעוניינים להשקיע הרבה כסף או לפעמים פשוט אין לנו תקציב גדול לבצע את השינוי המבוקש. סטודנטים למשל, או אנשים צעירים המתחילים את דרכם ויש להם הוצאות רבות. ישנם חדרים בבית, כמו סלונים למשל, שההוצאה על ריהוט בהם היא גבוהה בדרך כלל. אבל אפשר לבצע שינויים ובכל זאת לעמוד בתקציב שיש לנו, גם אם אינו גבוה.

 

סלונים אפשר לרכוש כיום לא רק בחנויות ייעודיות אלא ברשתות שונות שמוכרות לא רק רהיטים. פעמים רבות אפשר למצוא מציאות דווקא בחנויות אלה. כמו כן, אפשר לרכוש סלונים גם במבצעים שונים המתפרסמים מעת לעת על ידי חנויות רהיטים. מבצעים יכולים להיות הזדמנות טובה לרכוש רהיטים סלונים שמצאו חן בעיננו אך לא התאימו לתקציב שלנו. ובכל זאת, גם כאשר מדובר במבצעים, כדאי לבדוק ולברר שאכן המבצע מציע רכישה של מערכות סלונים לדוגמא במחיר זול יותר ואטרקטיבי באמת. יש חנויות בהן מאפשרים לרכוש רהיטים סלונים בודדים ולא מערכות סלונים שלמות. גם מבחינה עיצובית, לא חייבים לרכוש מערכות סלונים שלמות. אפשר לרכוש רהיטים שונים לאו דווקא מאותו צבע וסגנון ולעצב סלונים לפי הטעם והסגנון הייחודי שלנו.

 

אאפשר לשדרג סלונים על ידי רכישת פריט אחד איכותי וקלאסי למשל ולרכוש את יתר הרהיטים כך שיתאימו לו. פריט כזה יכול להיות ספה, כורסא או אפילו שולחן מעניין. אפשר לרכוש מערכות סלונים מיד שניה ולפעמים אפשר למצוא מציאות מעניינות בצורה כזאת. אפשרות אחרת לשדרוג סלונים היא לשנות את מיקומם של רהיטים סלונים בחדר או להוסיף וילונות למשל.  לעיתים ניתן למצוא מבצעים של אהילים ומנורות ובאמצעות רכישת אהילים מעניינים וזולים לשנות את מראה ואווירת סלונים לחלוטין.

 

 

 

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009