פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מזרונים

מזרונים קפיציים

איילה
פורסם: 20/01/10 13:48

מאמר זה שייך לקטגוריית מזרונים

 מזרונים קפיציים

מאמרים רבים פורסמו לאחרונה אשר מזהירים את הציבור מפני מזרונים קפיציים. מאמרים אלו טוענים כי לפי מחקרים, דווקע מזרונים קשיחים, המעניקים לגוף תמיכה נוקשה או יציבה לאורך כל שעות הלילה הם מזרונים "אורתופדיים" בהם צריך להשקיע אם כבר קונים מזרונים ובעיקר, כאשר קונים מזרונים לאנשים הסובלים מבעיות גב.

 

כל הטענות היבשות וההצהרות שחור על גבי לבן באופן כללי ובפרט כאשר מדובר על מזרונים, הצהרות אשר אומרות לציבור מה כן בריא ומה לא נכון ומה כדאי וממה להזהר.. הצהרות אלו חלקן מגמתיות (כל חברה מסחרית המנסה לשווק את סחורתה תטען כי היא מייצרתאת הפטנט המושלם לחיים הטובים וכל היתר הם פשוטסכנה לבריאות). אבל ברוב המקרים, וללא יוצא מן הכלל במקרה של בחירת מזרונים, מה שקובע מה נכון או לא נכון, בריא או לא בריא ונעים או לא נוח לבני אדם אינדיווידאוליים, זה הטעם,הסיגנון, הצרכים והנטיות של כל אחד ואחד.

 

חשוב לציין כי מזרונים הם אינם פריטי אופנה או איזשהו טרנד שכולם הולכים שולל אחריו. מזרונים הם אחד הפריטים החשובים ביותר בבית, על מזרונים אנחנו ישנים את שנת הלילה החיונית! לתפקוד השוטף ובאם אנשים יקנו מזרונים על פי המלצות, סיסמאות והפחדות ולא על פי הנטיה שלהם, הם עלולים למצוא עצמם סובלים מנדודי שינה שזה המצב החמור ביותר.

 

כאשר מדובר על בחירת מזרונים, אלא אם כן אתם סובלים מבעיה מיוחדת וקיבלתם הנחיה מפורשת מהרופאלגבי סוגים שונים של מזרונים, מה שחשוב זה שאתם תבחרו מהבטן (או במקרה הזה - תבחרו מזרונים מהגב). מזרונים אמורים להיות נוחים עבורכם ואין שום מאמר ושם סיסמא שיכולים לכוון אתכם. פשוט צריך להגיע לרשתות המייצרות ומשווקות מזרנים, לגעת במזרון, למשש אותו ו-לשכב עליו. אתם מייד תרגישו אם הוא נוח או לא, אם הוא נוח הוא מתאים לכם ואם לא - אז לא!

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009