פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מזרונים

מזרונים הם הוצאה נכבדת.

טל
פורסם: 20/01/10 13:49

מאמר זה שייך לקטגוריית מזרונים

 מזרונים

טל טשירה

 

מזרונים הם הוצאה נכבדת. אמנם אנחנו לא רוכשים מזרונים כל יום ובדרך כלל גם לא פעם בשנה, מזרונים הם רכישה שנעשית אחת למספר שנים, יש האומרים כי ניתן להחליף מזרונים פעם בעשור ויש המציעים לעשות זאת בתדירות נמוכה יותר ואחרים המציעים להחליף מזרונים בתדירות גבוהה יותר. אך בכל מקרה מדובר בהוצאה לא מבוטלת. לעיתים אנחנו מוותרים על רכישת מזרונים בגלל העלות שלהם, אך מסתכנים בפגיעה בבריאותנו בשל כך. פתרון אחד לרכישת מזרונים יכול להיות רכישת מזרונים מיד שניה. ישנם אתרים רבים באינטרנט המציעים מגוון רחב של מוצרים, ביניהם מזרונים, שאפשר לרכוש מיד שניה. אנשים מחליפים מזרונים מסיבות שונות ומגוונות ולעיתים אפשר למצוא מזרונים מעולים מיד שניה במחירים נמוכים יותר ממחירם של מזרונים חדשים בחנויות. לפעמים אנשים עוברים דירה ורוכשים מיטה חדשה מתכווננת ולכן מוכרים מזרונים חדשים וטובים, לפעמים אנשים רוכשים מיטה גדולה יותר ולכן נאלצים להחליף גם את המזרון.

 

תמיד כדאי לבדוק את מזרונים לפני שרוכשים אותם, בין אם מדובר ברכישת מזרונים ישר מהיצרן או ברכישת מזרונים מיד שניה. רצוי לשכב על מזרונים מספר דקות ולראות אם הם נוחים לכם, להתהפך על הצד ולראות ולהרגיש אם הגוף שלכם מקבל את התמיכה הדרושה לו. כאשר בודקים כמה מזרונים כדאי לשכב עליהם כמה פעמים כדי להיות בטוחים מה נעים לכם.

 

יש גם אתרים של שיתוף חפצים, שהרעיון העומד מאחוריהם הוא פשוט, לך יש מוצר שאין לך צורך בו ולמישהו אחר יש צורך אך אין לו מוצר לעומת זאת יש לו מוצר אחר שאין הוא זקוק לו וכך במערכת סיבובית של ניתנה כל אחד מוצא את החפץ לו הוא זקוק ללא עלות. בין היתר ניתן למצוא באתרים אלה גם מזרונים.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009