פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מזרונים

מזרונים נופלים בקטגוריה של חפצים שמשפיעים על הבריאות שלנו.

טל
פורסם: 20/01/10 13:52

מאמר זה שייך לקטגוריית מזרונים

 מזרונים

טל טשירה
 
מזרונים נופלים בקטגוריה של חפצים שמשפיעים על הבריאות שלנו.  שליש מהחיים  שלנו אנחנו מעבירים בשינה ובזמן השינה עמוד השדרה צריך תמיכה. הדבר נכון בכל גיל. כאשר נולד תינוק חדש אנחנו דואגים לבריאותו ולכל פרט בהווייתו. ישנם מזרונים ייעודיים לתינוקות. מזרונים אלה מאפשרים זרימה של אוויר מתחת למשטח ומונעים הזעה. חשוב במיוחד הוא עמידה בתקן של מזרונים בכלל ובמיוחד מזרונים המיועדים לתינוקות.
 
מזרונים המיועדים יכולים להיות עשויים מחומרים כמו פוליאוריתן מוקצף לדוגמא לעומת מזרוני קפיצים או מזרונים מלטקס שהם החומר מהם עשויים מזרונים רבים המיועדים למבוגרים.  אחד הדברים החשובים בהקשר של מזרונים לתינוקות הוא כיסוי מזרונים. כיסוי מזרונים מיועד גם להגן על המזרון וגם להגן על התינוק. כיסוי מזרונים בדרך כלל מונע חדירת נוזלים וחשוב שלא יגרום לגירוי עור התינוק. כיסוי מזרונים הוא פרקטי ומאפשר הסרתו וכיבוסו במכונת כביסה. אחד החששות הגדולים ביותר של הורים הוא מוות בעריסה וכיום ישנם מזרונים שפותחו במיוחד תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות והמיועדים למניעת מקרי מוות בעריסה, ככל שהדבר אפשרי. 
 
עבור ילדים גדולים יותר אפשר לבחור מזרונים מסוג מזרוני ספוג. ילדים בדרך כלל אינם שוקלים הרבה ולכן יכולים להנות משינה נעימה על מזרונים מספוג מלא, מלטקס וכדומה. כאשר משקל הילד גדול יותר הוא יכול להנות יותר מהתמיכה של מזרון קפיצים. כאשר אנחנו בוגרים ומבוגרים כדאי לבחור מזרונים אורתופדיים זאת אומרת מזרונים בהם הגוף מקבל תמיכה ולחץ הגוף יתפזר באופן שווה על המזרון. העדפה של מזרונים קשים או מזרונים רכים היא כבר העדפה אישית, בדרך כלל מה שקובע את הרכות או הקשיות הוא כמות הקפיצים שיש במזרוני קפיצים וגם שכבות הנוחות  כמו ויסקו או לטקס שעל הקפיצים ובמזרוני ספוג דחיסות החומר.  גם שכבות נוחות של מזרונים הם עניין של העדפה אישית, יש המעדיפים את הויסקו ויש שלא אוהבים את התחושה ומעדיפים מזרונים עם שכבת נוחות מלטקס, או מזרונים מלטקס. 
 
  

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009