פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי ילדים

היום קיימת השקעה רבה בתחום חדרי ילדים, לנו כהורים ולבעלי חנויות הריהוט בפרט.

עירית
פורסם: 20/01/10 15:34

מאמר זה שייך לקטגוריית חדר ילדים

 היום קיימת השקעה רבה בתחום חדרי ילדים, לנו כהורים ולבעלי חנויות הריהוט בפרט.

בעבר היו חדרי ילדים רגילים בלי הרבה השקעה, תמיד ההורים רצו את הטוב לילדיהם אך לא תמיד הייתה האפשרות, מה גם שלא היו האופציות והעצוב המתקדם כמו שיש היום. בדרך כלל היו חדרי ילדים מאוכלסים במיטה, ארון ומקום לצעצועים, בדרך כלל היו אחים ישנים יחד באותו החדר והמשחק בדרך כלל היה מתקיים בסלון.

גם היום חדרי ילדים לא פעם מאכלסים שני אחים או אחיות יחד אך היום יש השקעה רבה יותר בחשיבה של כיצד יראו חדרי ילדים, כיצד יעוצבו חדרי ילדים ויש חשיבה רבה יותר על בטיחות חדרי ילדים ועל מקום למשחק עם חשיבה על מרחב עבור ילדינו בחדר הילדים עצמו.

חנויות הריהוט והעיצוב לבית משקיעות המון במיצג של חדרי ילדים: אם זה בכדי להציג את החדר עצמו, לתת דוגמא ודמיון להורים כיצד יוכלו לעצב את החדרים של ילדיהם ולדרבן אותם לרכוש את הריהוט אך מעבר לזה, יש יותר רצון לעזור לנו ההורים לעצב חדרי ילדים בצורה הנכונה לילדנו מכל הבחינות.

היום קיימת מודעות רבה למרחב המשחק של הילדים ולמה שמשפיע על ההתפתחות של ילדנו כך שיש לאופי ולדרך בה מעצבים חדרי ילדים השפעה רבה בעזרה בהתפתחות ילדנו. אם זה כאמור במרחב שאנו רוצים להשאיר לילדנו לשחק בחדרם, בבטיחות המקסימאלית שאנו רוצים להעניק להם וגם בצעצועים שמשפיעים על התפתחותם. כל אלה הם חלק ניכר המופיע במיצגים של חדרי ילדים בחנויות הריהוט השונות .

כאשר אנו רוצים לשפץ או לרהט חדרי ילדים, חשוב מאד שנלך ונראה את המיצגים והאופציות לריהוט בפועל. אין מראה טוב כמראה עיניים ולכן בשטח איך כל דבר בריהוט מתחבר כשאנחנו יכולים גם להיוועץ במוכרים ובמעצבים זו הדרך הטובה לרהט ולעצב את חדרי ילדנו באופציות הכי טובות המתאימות לנו.

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009