פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מיטות

אנחנו ישנים בערך שליש מהחיים שלנו. השינה שלנו חשובה לנו גם לבריאות וגם לאנרגיה והחיות שיש לנו במהלך העירות.

הראל
פורסם: 20/01/10 15:38

מאמר זה שייך לקטגוריית מיטות

 מיטות הן עולם ומלואו.

אנחנו ישנים בערך שליש מהחיים שלנו. השינה שלנו חשובה לנו גם לבריאות וגם לאנרגיה והחיות שיש לנו במהלך העירות.

רוב האנשים אינם מודעים לחשיבות של השינה על החיים שלהם- מבחינת יעילות, מבחינת יכולת ריכוז ואיך באופן כללי זה משפיע על ההתנהלות שלהם במהלך היום-יום.

השינה שלנו משפיעה עלינו באופן ישיר- אנחנו צריכים מספיק שעות שינה איכותיות כדי שנוכל לתפקד בצורה טובה בזמן העירות שלנו- אנחנו צריכים שינה מספיק איכותית, וזו מושפעת מכמה גורמים-

היא מושפעת מהצורה שבה אנחנו הולכים לישון (חסרי דאגות או עם דאגות? רפויים ושמחים או מתוחים ועצבניים?), הסביבה שבה אנחנו הולכים לישון (יש אור או אין? רעשים חיצוניים או שקט מוחלט?) ועל מה אנחנו הולכים לישון (המזרן שלנו והמיטה שלנו).

 

במאמר זה אני אתייחס לנושא של מיטות- מיטות הן המצע שעליו אנחנו מניחים את המזרון שלנו. מהבחינה הזאת יש לנו 2 אלמנטים שנותנים תמיכה לגוף שלנו- בראש ובראשונה זה המזרון שלנו שאמור להיות מספיק רך מצד אחד אבל מספיק תומך מצד שני והאלמנט השני הוא מיטות- מיטות אמורות לחלק את המשקל של המזרון בצורה שווה. דוגמא שלילית היא מזרון עם רווחים גדולים מדי בין התומכות, דבר שיוצר מעיין שקעים קטנים בתוך המזרון וזה יוצר בתורו מעיין שקעים כשאנחנו ישנים עליהם.

 

מיטות אמורות לתמוך בנו כשאנחנו ישנים. הן אמורות לפזר את המשקל שלנו באופן שווה על המזרון וכך לספק לנו תמיכה נאותה כדי שנוכל להרפות לתוכה ולישון בצורה נכונה. השינה האיכותית שלנו מושפעת בין השאר מטיבן של מיטות. בנוסף ישנו האלמנט העיצובי שאנחנו רוצים להוסיף לחדר השינה שלנו שתורם גם הוא להחלטה אילו מיטות אנחנו רוצים לקנות.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009