פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
דלתות הזזה

דלתות תעשייתיות ומסחריות. כמו בתחומים אחרים גם בתעשייה ובמסחר נעשה שימוש בדלתות. דלתות נדרשות במפעלים, מחסנים, חניונים, קניונים, סופר מרקטים

ברוך
פורסם: 01/03/10 14:25

מאמר זה שייך לקטגוריית דלתות הזזה

 דלתות

דלתות תעשייתיות ומסחריות. כמו בתחומים אחרים גם בתעשייה ובמסחר נעשה שימוש בדלתות. דלתות נדרשות במפעלים, מחסנים, חניונים, קניונים, סופר מרקטים, מרכזי קניות ועוד. הצרכים והדרישות של תעשיה ומסחר שונים מאוד מהצרכים של סוגים אחרים של לקוחות בתחומים אחרים. דלתות בתעשייה ובמסחר אמורות לתת מענה לצרכים שונים מאלו של הלקוחות הפרטיים. לכן דלתות בתחומי התעשייה והמסחר יהיו שונות מסוגים אחרים של דלתות בפרמטרים רבים כגון גודל, חומרים, מנגנוני פתיחה וסגירה וכו''.

דלתות בתחומי התעשייה ומסחר עבות יחסית הן גדולות יותר ויש בהן שילוב של כמה חומרים. כמובן שגם בתחומים אלה כמו בתחומים אחרים יש מגוון רחב מאוד של דלתות שמטרתו המתארים לצרכים שונים. דלתות תעשייתיות אמורות לתת מענה לקשת רחבה מאוד של לקוחות, יש לקוחות שצריכים דלתות פשוטות וזולות יחסית, יש לקוחות שצריכים דלתות בטוחות שמטרתן להגן מפני פריצות ובריחות, יש לקוחות הדורשים דלתות שיוצרות בידוד והרשימה עוד ארוכה.

החומרים מהן עשויות דלתות תעשייתיות ומסחריות שונים מאלו המרכיבים דלתות ללקוחות ביתים. דלתות בתעשייה ובמסחר עשויות מחומרים כגון אלומיניום וסוגי מתכות נוספים המשמשים כמסגרת וכפרופיל המשמש בתור שלד לדלת. חומרים נוספים אשר ניתן למצוא בדלתות אלה הם פולימרים וחומרים פלסטיים מסוגים שונים, זכוכית ברמות בידוד ועבירות שונות וכו''. החומרים מהן עשויות הדלתות הן פונקציה של הצורך אותו הוא אמורות למלא, דלתות הנאגר למטוסים צריכות למלא מורך אחר מזה של דלתות בסוכנות למכירת מכוניות ומדלת בבית מעצר.

דלתות שונות יכללו פונקציות שונות. יש דלתות אשר שבהן מנגנון פתיח מהיר בשלט רחוק. יש דלתות שחוזקן רב יותר ויש דלתות שיכולות הבידוד שלהן גבוהה מאוד. כמובן שפונקציות אלו משפעיות על המחיר של הדלתות אשר מושפע גם מהצורך אותו אמורות הדלתות למלא. 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009