פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ארונות

בתקופה של עד שנות השמונים בדרך כלל היו ארונות קיר גדולים ארון אחד ענק בחדר ההורים וארון קיר אחד ענק בחדר הילדים.

עירית
פורסם: 04/03/10 14:22

מאמר זה שייך לקטגוריית ארונות

 

ארונות ילדים, מהווים כיום פתרון מצוין לאחסון רוב ציוד הילדים בחדר.

 

בתקופה של עד שנות השמונים בדרך כלל היו ארונות קיר גדולים ארון אחד ענק בחדר ההורים וארון קיר אחד ענק בחדר הילדים. לרוב הם היו תופסים את מירב המקום בחדר, הם היו נוחים כי כביכול היה בהם הרבה מקום אך מצד שני, היום היעילות היא רבה הרבה יותר.

הארונות מעוצבים ראשית לפי מטרתם, הם אינם ענקיים בהכרח ומאפשרים מקום לריהוט נוסף בחדר וכמובן שהארונות נבנים בהתאם למטרת התפקיד שלהם וכאשר מדברים על ארונות ילדים, אנו יכולים לצפות למגוון רב ורחב של סוגי ארונות ילדים.

ארונות ילדים הם מוצר ריהוט חשוב ביותר בחלל חדרי הילדים, אין אמא או אבא.. שלא יגידו שתמיד יש בלגאן כאשר הם ייגשו אל ארונות ילדים בבתיהם. ארונות ילדים מטבעם מאכלסים בגדים רבים שלא בהכרח מהווים שימוש ביום יום, יש לעיתים בגדים שאינם מתאימים כבר אך אנו בכל זאת שומרים אותם, אם זה מסיבות של מחשבה על ילד נוסף בעתיד ואם זה מהסיבה הפשוטה שמדובר בבגדים שלרוב נשארים חדשים כי הילדים גדולים מאד מהר. בנוסף לכך יש הרבה דברים אחרים אשר ארונות ילדים יכולים ואולי אף צריכים לאכלס, אני תמיד טוענת שאם ארונות ילדים יאכלסו את רוב הציוד בחדר, רוב הציוד שאיננו צריכים בהכרח ביום יום, הרי שהחדר יהיה הרבה יותר מסודר במשך היום מאחר ויהיה קל לנו וגם לילדים לסדר אותו. נכון, ילדים לא פעם צריכים הגדרה של סדר וניקיון ולא פעם מדובר בעניין של חינוך וזמן אך אני טוענת כי יש גם ביעילות הסדר ותכנון חדרי הילדים בבית השלכות של עזרה בחינוך הילדים שלנו שהרי אם ילדינו ידע שלכל דבר בהכרח יש מקום ויהיה לו קל לשים את הדברים במקום, יש סיכוי רב יותר שיוכל ואף ירצה לסדר את החדר בעצמו. כאן מגיע תפקיד נוסף אשר ארונות ילדים יכולים לתת לנו; כאשר יש לנו ארון גדול בחדר הילדים שיכול לאכלס גם את המשחקים של הילד ועוד דברים אחרים כמו תיק הגן, דברי בית הספר וכן הלאה, השמירה על אסתטיות תהיה גדולה יותר וגם תאפשר מקום גדול יותר לילד לשחק בחדר. נכון, לא כל חדרי הילדים הם גדולים בהכרח ועל כן עם הקדמה בעיצוב גם ארונות ילדים קיבלו שלל אופני עיצוב ופתרונות אחסון עבור כל חדר בכל סגנון שהוא. היום יכולים להיות ארונות ילדים קטנים יותר אך אליהם נצמדים סוגי שידות שונות או ארון מגירות קטן שמתאים או שניתן אף לקחת ארון גדול אחד ולחלק אותו לשניים אם החדר דורש זאת ובכך ניתן לנצל את החדר עד תומו וליהנות בהכרח מפתרון אחסון רב. כיום ארונות ילדים מגיעים כמובן בשלל עיצובים המתאימים לחדרי הילדים ולגילאים שונים וניתן לשלבם עם שאר הריהוט בחדר הילדים.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009